Nr 261
Brīvdienu māja
Brīvdienu māja Latvija, Vidzeme, Pārgaujas novads

JAUNBRENGUĻI

Kontaktinformācija

Iveta, Raitis Kārkliņi
Tel: +371 26330479
Raiskuma pag., Pārgaujas nov.
LV-4146, Latvija
Ceļa apraksts ar auto

1. variants -Brauciet pa Rīgas - Valmieras šoseju (A3) līdz Stalbei, pie norādes "Cēsis 17" nogriezieties pa labi (P14) un brauciet ~ 12,5km līdz norādei "Jaunbrenguļi", tur nogriezieties pa kreisi un tālāk sekojiet zīmei "Jaunbrenguļi".

2. variants - Brauciet pa Rīgas - Veclaicenes šoseju (A2) līdz pagriezienam uz Cēsīm (P20), pie norādes Cēsis 10, pagriezieties pa labi un brauciet Cēsu virzienā līdz norādei uz Limbažiem, tur pagriezieties pa kreisi un brauciet sekojot norādēm uz Limbažiem cauri Cēsīm. ~1km aiz zīmes "apdzīvotas vietas beigas" labajā pusē būs norāde "Jaunbrenguļi", tur nogriezieties pa labi un tālāk sekojiet zīmei "Jaunbrenguļi"

Ceļa apraksts ar sabiedrisko transportu
Ar autobusu vai vilcienu Rīga- Cēsis. No Cēsīm ar autobusu (pietura Nr 7) Raiskuma un Limbažu virzienā , līdz pieturai Dimdas. Ērtāk izmantot taksometru

Saistītie objekti

Foto Nosaukums Apraksts
N/A

Tikai 5 kilometrus no Cēsu pilsētas centra, ābeļdārza malā, brīvdienu māja ar kamīnistabu, virtuvi un trijām guļamistabām. Aiz dīķa brīvdienu namiņš Nr. 261. Pastaigu takas Gaujas nacionālā parka teritorijā. Žagarkalna slēpošanas trase 4km. Bērnu gultiņa. Pieeja bezvadu internetam. Pirts.