Atpūta laukos
Nr 20511
Pirtis
Pirtis Latvija, Kurzeme, Skrundas novads

PIENA MUIŽA - BERGHOF PIRTIS

Kontaktinformācija

Inta Šoriņa
Tel: +371 26518660; +371 28356375
Sieksāte, Rudbāržu pag., Skrundas nov.
LV 3325, Latvija

Saistītie objekti

Foto Nosaukums Apraksts
N/A

Bijušās Sieksātes (Berghof) muižas klētī un sierotavā ir izveidots muzejs (no 1985. g.), kur izsekojams piena ceļš no govs līdz gatavai produkcijai. Interesenti var izmēģināt roku slaukšanā, kult sviestu un degustēt pašu iegūto produkciju. Apskatāms dambriežu dārzs.

N/A

Atjaunotajā vēsturiskajā muižas kompleksā ir labiekārtota viesnīca ar 23 numuriņiem, restorāns „Rožu krodziņš”, kurā tiek gatavots no vietējām muižas dārza veltēm. Sevis lutināšanai Piena SPA salons ar piena vannām un masāžām. Pirts komplekss ar kamīnzāli, nelielu baseinu, tvaiku - aromātisko pirti un sauna. Pirts rituālu cienītājiem pieejama Baltā lauku pirts un īsta Melnā akmens pirts. Lielākām un mazākām svinībām - Svinību zāles. Iekārtots karavānu laukums un tenisa korti sportiskām aktivitātēm. Zinātkārajiem izveidots Piena muzejs. Viesi var izmēģināt roku govs slaukšanā, kult sviestu un degustēt to,  noklausīties runājošo gotiņu Ventu, kura izstāsta - kā rodas piens. Muižas iemītnieki ir arī briedīši, aitiņas un zirgi - Mia un Mara. Muižu ieskauj ābeļdārzs un parks, kurā izvietotas plāksnītes ar koku nosaukumiem. Piena muižas apskati vērts apvienot ar kaimiņos esošo “Garīku” saimniecību, kurā audzē sēnes. Piena muiža atrodas Dienvidkursas augstienes malā, no kuras paveras plaši un skaisti skati uz tuvāku un tālāku apkaimi. Pie muižas apskatāms ābeļdārzs un neliels parka fragments, kur pie augiem novietoti stendi ar to nosaukumiem.

SPA piedāvājumi

N/A

Krodziņš atrodas atjaunotajā Sieksātes (Berghof) muižas kungu mājā, bet klētī un sierotavā ir izveidots Piena muzejs Viesi var izmēģināt roku govs slaukšanā, kult sviestu un degustēt to.

Latviešu virtuve: rudzu maize, siļķe ar lauku biezpienu, piena zupa, „pa lauku modei” vārīti kartupeļi ar zaļajiem lociņiem, brieža gaļas šķēlītes, zandarts ar krējuma mērci, bute ar zaļajiem zirnīšiem, kartupeļu pankūkas ar brūkleņu ievārījumu.

Īpašais ēdiens: Piena muižas siera kūka, pašgatavots olu liķieris.