Nr 20521
Dzērieni
Dzērieni Latvija, Kurzeme, Tukuma novads

Abavas ģimenes vīna darītava

ABAVAS ģimenes vīna darītava ir Mārtiņa un Lienes Barkānu 2010. gadā veidots ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar dzērienu darīšanu no Latvijā audzētiem augļiem un ogām. Darītavā top vairāku veidu dzirkstošie vīni, augļu un ogu vīni, aroniju, upeņu un ābolu "Velvet" sērijas vīni (20% alkohols), kā arī vairāku veidu stiprie dzērieni. Darītavā tiek piedāvātas dzērienu degustācijas un ekskursijas gan individuālajiem apmeklētājiem, gan grupām. Pēc iepriekšējas vienošanās iespējams noorganizēt arī ēdināšanu.

Rudenī saimnieki aicina piedalīties ražas novākšanā, bet maijā - uz ābeļziedēšanas svētkiem. Tāpat tiek organizētas dažādas citas brīvdabas aktivitātes nedēļas nogalēs siltajā sezonā. Sidrus, vīnus un citus dzērienus var iegādāties visu gadu uz vietas ražotnes veikalā, kā arī citās tirdzniecības vietās un kafejnīcās.

Attālums no valsts galvaspilsētas67 Sezona1-12 Pieņem tūristu grupas Pieņem individuālus apmeklētājus Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Vieta ar konkrētu darba laiku, kas jānoskaidro iepriekš
  Apmeklējums iepriekš jāpiesaka!
+371 26630022, 29125518
"Kalējkrāmi"
Slampes pag.
Tukuma nov.
LV-3133, Latvija