Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Latvijas Lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" aicina uz pasākumu

"Atvērtās dienas laukos 2022"
2022. gada 4. jūnijā

"Atvērtās dienas laukos" ir Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums, kas jau kļuvis par tradīciju. Šogad pasākumu organizējam vasaras sākumā, aicinot visus interesentus ciemoties pie Latvijas reģionu uzņēmējiem un iepazīt viņu bagātīgo piedāvājumu.

Pasākuma mērķis ir popularizēt laukus - laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus un sniegtos pakalpojumus, kā arī ieinteresēt iedzīvotājus iepazīt lauku dzīvi, nobaudīt lauku labumus, atrast uzņēmumu, no kura iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus un preces arī ikdienā, kā arī izbaudīt aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.

Apmeklētājiem Latvijā būs atvērti daudzi uzņēmumi laukos, katrs uzņēmums viesus gaidīs ar savu īpašo piedāvājumu.

►  "Atvērtajās dienās laukos" piedalās naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parki, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas un daudzi citi. Visus pasākuma dalībniekus var atrast sadaļā "Pasākuma dalībnieki" vai "Karte".

Kāpēc doties uz laukiem Atvērtajās dienās?

  • Pirmkārt, pasākuma dienās saimnieki piedāvā atlaides, īpaši sagatavotas programmas. Pasākuma ietvaros uzņēmumi pie sevis rīko izzinošas ekskursijas, spēles, gardumu degustācijas, kā arī piedāvā draudzīgākas cenas saviem produktiem un pakalpojumiem. 
  • Otrkārt, tā ir unikāla iespēja paviesoties pie tādiem saimniekiem, kas ikdienā vairāk laika velta ražošanai vai arī ir sastopami ar savu produkciju tirdziņos, taču šoreiz būs savās saimniecībās un gaidīs jūs – savus ciemiņus.
  • Treškārt, nevienā citā reizē tik daudz dažādu saimniecību nebūs atvērtas viesiem vienlaicīgi – tāpēc šī ir laba iespēja doties ceļojumā ar daudziem interesantiem galamērķiem.

Ceļotāju ievērībai: 

  • Plānojot maršrutu, obligāti piesakiet savu apmeklējumu! Kontaktinformāciju atradīsiet sadaļās "Pasākuma dalībnieki" vai "Karte", atverot konkrēto piedāvājumu.
  • Pievērsiet uzmanību dalībnieku piedāvājuma datumam un laikam! Pasākuma standarta norises laiks no plkst. 10:00-18:00 vai kā norādīts katra dalībnieka piedāvājumā.
  • Pie lielas daļas "Atvērtās dienas laukos" dalībnieku norēķini būs iespējami tikai skaidrā naudā!

Vēlam visiem pasākuma apmeklētājiem izdevušos atklājumus un aizraujošu laiku laukos!

Seko līdzi jaunumiem un uzzini visu par pasākumu pirmais!

  Lauku celotajs

        


Organizē:

  

Atbalsta: