Atvērtās dienas laukos

Lauku ceļotājs aicina jūs piedalīties akcijā "Atvērtās dienas laukos", kas notiks 2016. gada 14. maijā.

Akcijas mērķis ir popularizēt Latvijas laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt lielu un mazu pilsētu iedzīvotājus 1 dienu doties prom no pilsētas, lai iepazītu Latvijas lauku dzīvi, nobaudītu lauku labumus, atrastu saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī izbaudītu aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot Latvijas laukos.
Lai uzzinātu, ko katra no saimniecībām piedāvā akcijas dienās, darba laikus un noteikumus, dodieties uz šīs akcijas lapas sadaļu  "dalībnieki" un meklējiet  informāciju pie konkrētās saimniecības profila. 

Padomi tūristiem, apmeklējot akcijas saimniecības:
  1. Izvēlieties saimniecības un izplānojiet savu maršrutu. Akcijas saimniecības var izvēlēties sadaļā "dalībnieki" vai sadaļā "karte".  Abās sadaļās atrodama informācija par saimniecību piedāvājumu akcijā. Lūdzu ņemiet vērā, ka dažas naktsmītnes akcijas dienā piedāvā arī citas aktivitātes, piem., degustācijas, eksursijas, orientēšanos, uc.
  2. Lūdzu ņemiet vērā, ka akcijas dienā saimnieki Jūs gaidīs no plkst. 10.00-18.00. (ja vien dalībnieka profilā nav norādīts cits darba laiks)
  3. Obligāti piesakiet savu apmeklējumu saimniekiem. Aicinām savu apmeklējumu iepriekš saskaņot ar saimniekiem, lai viņi var ieplānot jūsu uzņemšanu. Saimnieku kontaktinformāciju atradīsiet sadaļā "dalībnieki", atverot konkētās saimniecības akcijas dienas piedāvājumu.
  4. Iesakiet kādam šo akciju, jo ceļot kopā ir interesantāk un jautrāk!
  5. Sagatavojieties ceļošanai. Atcerieties - nav slikta laika, ir tikai nepiemērots apģērbs. Tāpēc sarūpējiet ceļošanai un lauku videi ērtu apģērbu un apavus. Saimniecībās būs iespēja iegādāties arī laukos ražotu un gatavotu produkciju, tomēr ne visur ir iespējams norēķināties ar bankas karti. Lai vieglāk atrastu saimniecību, izpētiet saimniecību atrašanās vietu kartē,  izmantojiet norādītās GPS adreses vai paņemiet līdzi Latvijas autoceļu karti.

 

Seko Lauku ceļotājam un uzzini visu aktuālāko par akciju!

  Lauku celotajs        twitter.com/laukucelotajs  

 

 

Akcija organizēta ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas finansiālu atbalstu un sadarbībā ar AS "Latvijas valsts meži".

 

Akciju informatīvi atbalsta: