Atpūta laukos

Zivis, makšķerēšana, zvejošana

Zivju dīķi, makšķerēšana, izbraucieni ar zvejas laivām, vada vilkšana, nēģu tači, zivju žāvēšana, kūpināšana, produkcijas degustācija un iegāde.

  • Zivju dīķos piedāvā makšķerēt karpas, foreles, un citas dīķu zivis. Dažkārt saimnieki iznomā arī makšķerēšanas inventāru.
  • Piedāvājums var ietvert arī iespēju noķertās zivis pagatavot vai nu uz ugunskura vai labiekārtotā virtuvē.
  • Zvejnieki, kas iet jūrā, piedāvā iegādāties kūpinātas jūras zivis un/vai piedalīties kūpināšanā.
  • Piedāvājumā ir arī iešana jūrā kopā ar zvejniekiem, kas notiek agros rītos. Jāņem vērā laika apstākļi un drošība.
Pārskats Detaļas
N/A
Latvija

Karpu dīķis "Kastos"

Lauku tūrisma un atpūtas vieta „ Karpu dīķis Kastos” izveidots 2009 .gadā. Dīķa platība 2,3 ha. Vidējais dziļums 4m. Atrodamies tikai 15 km attālumā no Rīgas centra - "Viesītes", Jaunmārupē, Mārupes novadā GPS: LAT 56.8688250, LOV 23.9150339

Kopš 2013. gada dīķī mājo karpas, līņi, sami, karūsas, līdakas, raudas, asari u.c. zivju sugas – Mūsu dīķi zivju krājumiem līdzās dzīvo arī vēži. Dīķī ir divu veidu vēži. Audzējot jau esošos krājumus, dīķis tiek regulāri katru gadu papildināts ar jaunām zivīm.

Vēžu vārīšana kopā ar dillēm dīķa krastā un loma baudīšana - tā ir neaizmirstama atpūta. Vēžus var ķert ar krītiņiem, bet īsti vēžotāji tomēr uzskata, ka tas ir garlaicīgs paņēmiens, aizraujošāk ir ķert ar rokām.

„Karpu dīķis Kastos”  ir iekārtots ne tikai makšķerēšanas priekiem, bet arīdzan atpūtai visai ģimenei. Telšu un piknika vietas, speciāli ierīkota peldvieta, WC, bezmaksas atrakcijas.

Makšķeru, vēžu krītiņu, laivu noma un iespēja iegādāties visu piknikam.

 

Attālums no valsts galvaspilsētas18  
N/A
Latvija

Makšķerēšana un atpūta pie dīķa "Vectautas"

Atrodas 20 minūšu braucienā no Siguldas. Piedāvā makšķerēšanu 3 ha lielā dīķī un atpūtu dīķa krastā. Iespēja iznomāt laivu. Ziemā iespējama zemledus makšķerēšana. Pie dīķa atrodas divsstāvu māja ar virtuvi, kur iespējams pārnakšņot ar saviem matračiem. Mājā ir 3 istabas 1.stāvā, 3 istabas 2. stāvā. Pie mājas ir nojume, netālu no dīķa - lapene. Apmēram 600 m attālumā atrodas Mores kara muzejs, tuvumā ir arī Safarī parks.

Laivošana   Makšķerēšana   Attālums no valsts galvaspilsētas70   Sezona1-12   Pieņem individuālus apmeklētājus Pieņem tūristu grupas Piedāvā naktsmītni
N/A
Latvija

Brīvdienu māja "Vējavas"

Dažāda lieluma grupām piedāvā došanos jūrā ar zvejnieku laivu un piekrastes zvejas gaitas vērošanu. Uz Svētupes taisītais nēģu tacis atšķiras no Salacas tačiem pēc uzbūves un zvejas principiem. Sezonas laikā kūpina un gatavo gardus nēģus.

Pie jūras   Velo   Makšķerēšana   Skaisti skati   Attālums no valsts galvaspilsētas80   Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Pieņem tūristu grupas
N/A
Latvija

Zvejnieku sēta "Dieniņas"

Saimnieki nodarbojas ar zvejniecības arodu jau trešajā paaudzē. Ikviens garāmbraucējs var iegādāties kūpinātas vietējās zivis. Tūristu grupas var piedalīties aktīvās atpūtas un kultūras pasākumā ar sātīgu zivju smeķēšanu (zābaka mešana pie jūras, zvejnieku sievu stāstījums un teatrāls priekšnesums, zivju kūpināšanas process, degustācijas).

Bērniem un jauniešiem   Attālums no valsts galvaspilsētas82   Sezona6-12   Piedāvā naktsmītni Pieņem individuālus apmeklētājus Pieņem tūristu grupas Apmeklējums iepriekš jāpiesaka
N/A
Latvija

Lauku sēta "Ķeveiti"

Neliela ģimenes saimniecība Vidzemes sirdī ar pašu izaudzētu un izlolotu bioloģiskās lauksaimniecības produkciju aitkopībā, putnkopībā un mājražošanā. Saimniecībai piešķirts bioloģiskās lauksaimniecības sertifikāts. 

Labsajūtas tūrisms   Attālums no valsts galvaspilsētas115   Sezona1-12   Pieņem tūristu grupas Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Pieņem individuālus apmeklētājus Iespējams pasūtīt maltītes
N/A
Latvija

Reiņa zivis (Reinis-B)

Rīgas jūras līča rietumu piekrastē, Lapmežciema pagastā atrodas ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar karsti kūpinātu zivju produkcijas ražošanu “Reinis-B”.  “Reinis - B” specializējas kūpinātu zivju produktu ražošanā, kūpināšanas procesā izmantojot tikai dabīgu alkšņu malku. Piedāvātas tiek gan vietējās, kā arī aizjūras zivis, kas gatavotas pēc dažādām kūpinājuma receptēm un tradīcijām. “Reinis - B” produkciju varat iegādāties vairākās Latvijas vietās: Ragaciema zivju tirdziņā, dažādos gadatirgos un izstādēs. Sadarbībā ar Māras tirgu, kalendāra kārtībā, produktus iespējams nopirkt Salaspilī, Bauskā, Dobelē, Jelgavas, Kauguros un Rīgas “Rimi” laukumos.

“Reinis-B” nelielām tūrisma grupām rīko degustāciju ceturtdienās (ne mazāk kā 10 cilvēki), kas sniedz iespēju vērot visu ražošanas procesu savām acīm un nogaršot uzņēmumā gatavotos produktus. Ekskursija ilgst stundu. Lielās tūristu intereses dēļ apmeklējumus iepriekš lūgums saskaņot, iepriekš piezvanot.

Attālums no valsts galvaspilsētas44   Pieņem tūristu grupas Pieņem individuālus apmeklētājus Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Vieta ar konkrētu darba laiku, kas jānoskaidro iepriekš
N/A
Latvija

Zivju namiņš pie Jura

Saimnieki ir parūpējušies, lai ikviens varētu iegādāties vietējo ražotāju svaigus un apstrādātus zvejas produktus. Vasaras periodā uz terases ir iespēja ieklausīties Mazupītes ūdens čalošanā, nesteidzīgi baudot svaigi grillētas zivis, kā arī izbaudīt īpaši gardas kūciņas, kafiju un saldējumu.

Sezona1-12   Vieta ar konkrētu darba laiku, kas jānoskaidro iepriekš Pieņem tūristu grupas Pieņem individuālus apmeklētājus
N/A
Latvija

Viesu māja "Svīres"

Piedāvā makšķerēšanu piemājas piecos zivju dīķos un zivju žāvēšanu. Saimnieks gatavo karsti kūpinātas foreles, žāvētas karpas un uz ugunskura vāra zivju zupu. Vistu olu iegāde.

Attālums no valsts galvaspilsētas224   Sezona1-12   Pieņem individuālus apmeklētājus Piedāvā naktsmītni Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Pieņem tūristu grupas
N/A
Latvija

Viesu nams "Paradīzes"

Piemājas zivju dīķos piedāvā makšķerēšanu, zivju žāvēšanu, vāra zivju zupu un ražo medu. No pašu audzētās lavandas taisa aromātiskus augu maisījumus (maisiņos).

Attālums no valsts galvaspilsētas225   Sezona1-12   Pieņem tūristu grupas Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Piedāvā naktsmītni Pieņem individuālus apmeklētājus
N/A
Latvija

Zivju kūpināšana pie Dzintara Zamarīša

Katra mēneša otrajā sestdienā (iepriekš vienojoties – arī citi laiki) saimnieka klātbūtnē katrs pats var iemēģināt prasmes zivju kūpināšanā, kam seko pagatavoto zivju degustācija.

Attālums no valsts galvaspilsētas217   Sezona5-10   Pieņem tūristu grupas Apmeklējums iepriekš jāpiesaka
N/A
Latvija

Netradicionālā lauksaimniecības dzīvnieku audzētava "Ezerlejas"

Launkalnes pagastā pie Lizdoles ezera saimniecībā audzē eksotiskos mājdzīvniekus. Gan lieliem, gan maziem interesanta būs fazānu, pundurkaziņu un Dienvidāfrikas strausu apskate. Vairāki dīķi komercmakšķerēšanai. Var pasūtīt svaigas vai žāvētas zivis, kā arī makšķerēt dīķos paši un grillēt uz vietas. Piedāvā naktsmītnes, telšu vietas, saunu, labiekārtotas piknika vietas.
Makšķerēšana   Aktīvā atpūta   Bērniem un jauniešiem   Attālums no valsts galvaspilsētas115   Sezona5-11   Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Iespējams pasūtīt maltītes Pieņem tūristu grupas Piedāvā naktsmītni Pieņem individuālus apmeklētājus
N/A
Latvija

PĒRTNIEKI

Izstrādātā karjera teritorijā tiek piedāvāta labiekārtota atpūtas vieta pie ūdens ar 2 volejbola laukumiem, šūpolēm, ūdens batutu, piepūšamo atrakciju, grilvietām, galdiem un soliem. Atsevišķā karjerā tiek piedāvāta zivju zveja - foreles, karpas, palijas, sami u.c. Zivis šefpavāri uz vietas var Jums pagatavot, cept, uzvārīt zivju zupu. Zvejniecība notiek visu gadu. Papildu piedāvā ēdināšanas pakalpojumus.

Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni
N/A
Latvija

Zivju zupa, "Laikas"

"Laikas" iecienījuši Baltijas jūras piekrastes makšķernieki. Lomā var cerēt dabūt butes, kādu mencu vai zuti. Saimnieki vāra garšīgu zupu no jūras zivīm un kūpina tās. Šurp atbraukušie var piedalīties zivju pagatavošanas procesā.

Pie jūras   Svinības   Attālums no valsts galvaspilsētas240   Sezona4-12   Piedāvā naktsmītni Pieņem tūristu grupas Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Iespējams pasūtīt maltītes
N/A
Latvija

Lauku māja "Ķempēni"

Saimniecības (izvietojusies bijušās Ķempēnu muižas kalpu mājā) apkaimes laukos ganās vairāk nekā 200 Latvijas tumšgalves šķirnes aitas. Aitas var apskatīties saimniecībā, kā arī var nogaršot jēra zupu. Tūristiem uz vietas ir pieejama ēdienkarte.Te var iegādāties gaļu, vilnu, ādas un piedalīties izzinošā ekskursijā ar degustāciju, makšķerēt un degustēt foreles (zivis tikai naktsmītņu klientiem).

Lauku māja ir saglabāta ar vēsturisko noskaņu. Tā celta 1890. gadā. Mājā viss veidots no koka, kas rada mājīgu un senlaicīgu atmosfēru.

Iespējams iegādāties aitu vilnas segas, spilvenus un gultas pārvalkus, kuri darināti “Ķoņu” dzirnavās pēc speciāla pasūtījuma.

 

Attālums no valsts galvaspilsētas140   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes Pieņem tūristu grupas Piedāvā naktsmītni Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Pieņem individuālus apmeklētājus
N/A
Latvija

Foreļu audzētava "Sillakas"

Saimniecībā, kas atrodas Raunas upes krastā, audzē dažādas zivju sugas. Ziemas piedāvājumā ir dažādu lašveidīgo zivju makšķerēšana, bet vasarā var makšķerēt stores, sīgas, tilapijas un foreles. Sillakās var arī iegādāties zivis, bet apmeklētāju grupām sagatavo zivju degustāciju. Sillakas atrodas ~ 3 km no Liepasmuižas.

Attālums no valsts galvaspilsētas101  
N/A
Igaunija

Kalakuningad

Kalakuningad piedāvā kūpinātas zivis tieši no krāsns, savukārt sezonas laikā svaigas zivis, kā arī marinētas zivis dažādās mērcēs. Produktus var iegādāties Pärnu tirgū veikalā Kalakuningad, kā arī tieši pagatavošanas vietā Lindi ciematā Pärnumaa.

N/A
Latvija

Usmas garša/Bukdangas

"Usmas garša" piedāvā Usmas ezera zivju ēdienu degustāciju. Ir iespēja nogaršot zušu zupu, žāvētas zivis, foreļmaizes. Iespējams pašam noķert foreli un to pagatavot. Piedāvā iespēju nodarboties ar veikbordu, vindsērfingu, izbraukt ar ūdensslēpēm vai vizināties piepūšamajā kamerā. Pieejami sporta laukumi, telts vietas, kā arī mājiņas, kur pārnakšņot.

Aktīvā atpūta   Pieņem tūristu grupas Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Piedāvā naktsmītni
N/A
Latvija

Zivju kūpināšana "Pie Andra Pitragā"

Apmeklētāji var piedalīties zivju (butes, arī vējzivis un brekši) kūpināšanā, degustēt produkciju un noklausīties stāstījumu par piekrastes zvejniecības tradīcijām. Sētā apskatāmi ~20 lībiešu sētām raksturīgie žogu veidi.

Ar kājām   Vēsturiskā mantojuma agrotūrisms   Pie jūras   Aktīvā atpūta   Attālums no valsts galvaspilsētas170   Sezona5-10   Pieņem tūristu grupas Apmeklējums iepriekš jāpiesaka
N/A
Igaunija

Kala ja võrk zivju veikaliņš

Ceļa malā, kas ved uz Kärdla pilsētu, ir zivju pārstrādes veikals, kur iespējams iegādāties Hījumā zvejnieku nozvejotas zivis gan svaigas, gan kūpinātas, kā arī tiek pārdoti Hījumā mazo ražotāju produkti.

Zivis iespējams nobaudīt arī turpat uz vietas, veikalā ir kafejnīcas stūrītis, bet vasarā ārpusē ir terase.

 

N/A
Latvija

Tomes zivjaudzētava

Latvijas vecākā zivjaudzētava. Piedāvā komercmakšķerēšanu (karpas, foreles, stores u.c.).

Attālums no valsts galvaspilsētas45   Sezona1-12   Pieņem tūristu grupas Pieņem individuālus apmeklētājus Apmeklējums iepriekš jāpiesaka
N/A
Igaunija

Kapteni talu

Tieši pie jūras, tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Pärnu, atrodas Kapteiņa māja (Kapteni talu), kur kapteiņa svaigi nozvejotās zivis pārtop gardos zivju ēdienos, kurus var iegādāties vai nogaršot Kapteiņa vasaras kafejnīcā.

N/A
Igaunija

Piirikivi saimniecība

Mazais ražotājs, kas savā saimniecībā audzē zemenes, kā arī kūpina un marinē zivis igauņu gaumē. Vēl šeit gatavo medalu un mājas vīnu, kā arī dažādus gaļas izstrādājumus.

N/A
Latvija

SIA „Krupis”, Carnikavas nēģi

Atrodas Carnikavā starp dzelzceļa staciju un Vecgauju. Saimnieki iepazīstina ar Gaujas apkārtnes nēģu ķeršanas un gatavošanas tradīcijām. Nēģus piedāvā trīs veidos- grilletus uz oglēm, nēģus želejā un nēģu suši. Iespējama produkcijas degustāciju un iegāde, kā arī ekskursija. Ekskursija ietilpst informācija par nēģiem un iepazīšanās ar saimnieku sporta slavas zāli un keramikas varžu kolekcijas apskati.

Attālums no valsts galvaspilsētas30   Sezona8-5   Pieņem individuālus apmeklētājus Nepieciešama iepriekšēja pasūtīšana Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Pieņem tūristu grupas10pers.
N/A
Latvija

Zvejnieku sēta "Zāgkalni"

Piedāvā makšķerēšanu Usmas ezerā. Saimniece no noķertā loma vāra garšīgas zušu zupas un kūpina zivis. Laivu noma, piedalīšanās zvejā, tīklu vilkšana (arī ziemā), izbraucieni ar kuteri pa ezeru. No kūpinātajiem brekšiem taisītu konservu degustācija. Zirgu izjādes.

Aktīvā atpūta   Izjādes   Makšķerēšana   Svinības   Attālums no valsts galvaspilsētas139   Sezona1-12   Pieņem individuālus apmeklētājus Pieņem tūristu grupas Iespējams pasūtīt maltītes Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Piedāvā naktsmītni
N/A
Latvija

Zivju kūpināšana pie Viļa Tarlapa

Zvejnieka sētā (blakus Kolkas luterāņu baznīcai) var vērot zivju kūpināšanas un sagatavošanas procesu, degustēt, kā arī iegādāties jūrā zvejotas zivis (g.k. butes).

Vēsturiskā mantojuma agrotūrisms   Attālums no valsts galvaspilsētas155   Sezona6-8   Pieņem individuālus apmeklētājus Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Pieņem tūristu grupas
N/A
Latvija

SIA „Kaltenes zivis”

Vietējais uzņēmums, kas gatavo lielisku zivju kulinārijas produkciju. Ar savu plašo un kvalitatīvo sortimentu tas ir iekarojis stabilu vietu Latvijas tirgū. Piedāvā vairāk kā 50 dažāda veida zivju kulināriju - marinētas zivis, zivis želejā, zivju salātus, gan arī saldētas zivis un filejas. (Avots: Rojas TIC)

Attālums no valsts galvaspilsētas112   Sezona1-12  
N/A
Latvija

Zvejnieks Imants Pričins

Piedāvā zvejas procesu ar vada vilkšanu Nidas un Papes jūrmalā, zveju jūrā (1 – 2 cilvēkiem) un zvejošanu ziemā. Pēc zvejas seko loma kūpināšana vai zivju zupas vārīšana.

Attālums no valsts galvaspilsētas270   Sezona1-12   Pieņem tūristu grupas Apmeklējums iepriekš jāpiesaka
N/A
Latvija

Pūpoli

"Pūpoli" atrodas Rīgas līča krastā, 50 m attālumā no jūras, īsi pirms iebraukšanas Kolkā, netālu no šosejas. Šeit ir pieejama atpūtas vieta, kā arī vieta sporta spēlēm, volejbolam. Apmeklētājiem ir iespējams redzēt kā tiek sagatavotas un kūpinātas butes, vimbas, brekši un asari un citas zivis, iegādāties tās un degustēt. Uz vietas iespējams uzvārīt arī zivju zupu.

Pie jūras   Sezona5-10   Pieņem tūristu grupas Vieta ar konkrētu darba laiku, kas jānoskaidro iepriekš Pieņem individuālus apmeklētājus Apmeklējums iepriekš jāpiesaka
N/A
Latvija

Mielasts zvejnieku sētā, restorāns "Otra puse"

Ģimenes veidots un vadīts uzņēmums Ziemeļkurzemes piekrastē, kas piedāvā ieskatu zvejniecības un latviskā dzīvesstila tradīcijās. Tiek popularizēti vietējie produkti, kas nākuši no jūras un apkārtnes mežiem, sagatavojot un pasniedzot tos gan senās tradicionālās, gan mūsdienu latviešu virtuves interpretācijās. Piedāvājumā gan pastāvīga ēdienkarte, gan sezonāls piedāvājums. Pasākumu organizēšana grupām ''Mielasts zvejnieku sētā'' (piekrastes tradīcijas, zivju mielasts, izbrauciens ar zvejas laivām), kā arī baudāmas un izzinošas meistarklases ''Ražots Rojā'' (Rojas novada zivju pārstrādes uzņēmumu produkcijas un restorāna virtuves zivju ēdienu degustācijas un iespēja pašiem pagatavot), ''Nacionālās virtuves īpatnības'' (sezonālie latviešu ēdieni - zivis ( kūpināšana, nēģu sagatavošana u.c.), Jāņu siers, bukstiņputra, sklandu rauši u.c. pēc viesu vēlmēm un pieprasījuma), ''Reņģēdāju dzīres'' (zivs, tās sagatavošana, ēdienu pagatavošana un degustēšana),''Dižraušu dzīres'' (sklanda rausis - oriģinālās un inovatīvās versijas, to gatavošana, degustēšana). Piedāvājumā vietējo uzņēmumu produkciju - plašs zivju konservu klāsts, Sabiles vīns un sidrs, augļu un ogu sukādes, pašu saimniecībā spiesta EKO ābolu sula u.c.

Vēsturiskā mantojuma agrotūrisms   Attālums no valsts galvaspilsētas120   Sezona5-10   Nepieciešama iepriekšēja pasūtīšana Pieņem individuālus apmeklētājus Pieņem tūristu grupas Piedāvā naktsmītni
N/A
Latvija

Zemnieku saimniecība "Jaunjērcēni"

Vairākos karpu dīķos piedāvā makšķerēšanu un atpūtu dīķu krastā. Iegūto lomu var nokūpināt. Lauku sētas apskate, kuras laikā bērni var rast saskarsmi ar dzīvniekiem - putniem (pīles, zosis, pāvi), trušiem un pundurcūku.

Attālums no valsts galvaspilsētas135   Sezona1-12   Pieņem individuālus apmeklētājus Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Pieņem tūristu grupas
N/A
Latvija

Salacgrīvas nēģu tači

Viena no retajām vietām pasaulē, kur joprojām nēģus rūpnieciskā mērogā zvejo, izmantojot > 150 gadu senu metodi – taci, kas ir pāri upei uzcelta laipa ar murdiem. Uz Salacas ir trīs tači. Vietējā zvejnieka pavadībā var iepazīt zvejas procesu, nobaudīt un iegādāties uz vietas ceptus nēģus.

Aktīvā atpūta   Pie jūras   Attālums no valsts galvaspilsētas100   Sezona6-11   Pieņem tūristu grupas Iespējams pasūtīt maltītes Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Sausā tualete (ja mājā ir tikai sausā tualete)
N/A
Igaunija

Teearu

Teearu saimniecībā gatavo dažādus ēdienus no Peipusa ezera zivīm, īpaši iecienīts ir šeit gatavotais marinētais, kūpinātais breksis. Iespējams nobaudīt arī pēc tradicionālām metodēm kūpinātu gaļu. Var pasūtīt arī ēdināšanas pakalpojumus.

N/A
Latvija

Cīrulīšu Mājas labumi

Rīgas jūras līča  rietumu piekrastē, Kaltenes ciemā, SIA "Rožkalns" ražo mājas vīnus, zivju produkciju un citus gardumus  no dārzā un mežā lasītajām ogām un puķēm. 

Atsevišķi piesakot, saimniece labprāt sarīkos degustāciju, kuras laikā būs iespējams nobaudīt dažādus vīnus un zivju uzkodas- reņģes, brētliņas un siļķes gan salātos, gan dažādās marinādēs. Pēc iepriekšēja pasūtījuma var tikt arī pie uz ugunskura gatavotas zivju zupas, dārzeņu zupas vai Raganu putras.

Tiem, kas vēlas baudīt jūras tuvumu un apmeklēt Velna Kalvas nesteidzoties, tiek piedāvāts palikt viesu namiņā. Piedāvājumā iekļauta arī pirtiņa.

Attālums no valsts galvaspilsētas113   Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni Apmeklējums iepriekš jāpiesaka
N/A
Latvija

Ragaciema zivju tirgus

Viena no populārākajām kūpinātu un citādi sagatavotu zivju pirkšanas vietām Latvijas piekrastē. Zivis kūpina vietējie uzņēmēji, tādēļ nereti ciemā jūtama patīkama zivju smarža!

Attālums no valsts galvaspilsētas44   Sezona1-12   Pieņem tūristu grupas Pieņem individuālus apmeklētājus