Ar velosipēdu

Mūsu velo ceļojumi nav sarežģīti un neprasa īpašu sagatavotību, tomēr ne visi ceļi ir asfaltēti, tie var būt arī grants vai meža. Dotās cenas neietver velo īri, bet mēs piedāvājam izdevīgu velo īri no dažādām velo īres kompānijām. Šie velo ir piemēroti gan asfaltam, gan meža ceļiem, gan grants segumam.

  • Piedāvājam iznomāt arī dažādu veidu Latvijā izstrādātus jaunāko modeļu elektrodivriteņus. Tie aprīkoti ar elektromotoru un bateriju, kas ļauj pārvietoties ātrāk, un bez fiziskas piepūles. Piemēroti  īpaši ceļiem ar sliktu segumu. E-velo nodrošinās Jums patīkamu, videi draudzīgu braucienu.
  • Jūs, protams, variet veikt ceļojumu ar savu velo.
  • Mēs varam Jums organizēt arī mantu pārvešanu, ja veicat garāku ceļojumu – no vienas naktsmītnes uz otru.
  • Pirms ceļojuma – nosūtīsim Jums precīzu ceļojuma programmu ar datumiem, kā nokļūt uz naktsmītnēm un Jūsu pasūtījuma apstiprinājumiem visiem Jūsu apmaksātajiem pakalpojumiem.
  • Pirms ceļojuma nosūtīsim Jums arī atbilstošo ceļa aprakstu ar apskates vietām, ieteikumiem, kur paēst un kartēm. Skatiet ceļa aprakstu te (pdf file). Dažiem ceļojumu maršrutiem ir pieejamas GPS koordinātes.
  • Mēs varam izstrādāt ceļojumu pēc jūsu individuāla pasūtījuma, ņemot vērā Jūsu vēlmes, fizisko sagatavotību un ceļojuma mērķi. Jūs varat pasūtīt arī tikai maršruta aprakstu, bez papildu pakalpojumiem (tā cena ir no 35,-EUR). Brauciena kopējās izmaksas atkarīgas no Jūsu izvēlētajām naktsmītnēm un citiem papildu pakalpojumiem.

Ne visi mūsu ceļojumi ir pieejami latviešu valodā, tāpēc, iesakām Baltijas apceļošanas idejām skatīt arī šo lapu angļu vai vācu valodās.

Kas ir ceļo pats?

Maršruti Latvijas dabā

Nacionālajos parkos, dabas parkos un citās dabas vietās piedāvājam vairākus dažu stundu vai 1-2 dienu maršrutus velobraucējiem.

Slīteres aplis Latvija, Slīteres NP 1 - 2 dienas
Pa lībiešu ciemiem Latvija, Slīteres NP 1 diena (~5 h) 
Ķemeri - vēsturiskais kūrorts Latvija, Ķemeru NP 1 diena (~3-4 h)
Apkārt Ķemeru nacionālajam parkam Latvija, Ķemeru NP 1 - 2 dienas
Vidzemes piekraste ar velosipēdu Latvija, Ziemeļvidzeme 1 - 2  dienas
Dvietes palienes dabas parks un apkārtne Latvija, Dvietes palienes 1 - 2 dienas
Ar divriteni apkārt Rāznas ezeram Latvija, Rāznas NP 1 - 2 dienas