Atpūta laukos
SIF

Seniori dodas uz laukiem

Ja esat seniori vecumā virs 55 gadiem un vēlaties izbaudīt laukus – ievērojiet šo simbolu, kas apzīmē senioriem draudzīgas vietas. Tās piedāvā atlaides un speciālus pakalpojumus, kā arī senioriem draudzīgus tūrisma maršrutus.

Visas senioriem draudzīgās vietas ir rūpīgi izvēlētas, un tajās darbojas senioru atlaižu karte “Silver Suitcase” (Sudraba Ceļasoma). Šajās vietās īpaša uzmanība veltīta senioru interesēm un vajadzībām: telpas un tuvākā apkārtne iekārtotas tā, lai pārvietoties ir ērti, ēdienkartē veselīgi, arī diētiski ēdieni, saimnieki vienmēr gatavi sniegt visu nepieciešamo informāciju un palīdzību. Ērtības apzīmētas ar īpašiem simboliem, kuri ne tikai skaidro komforta līmeni un pielāgojumus, bet arī raksturo brīvdienu vietu. Tie palīdz izvēlēties atbilstošu tūrisma vietu līdzīga dzīvesveida un interešu viesiem, kas netraucē cits citam un jūtas ērti sev līdzīgo sabiedrībā. Piemēram, ja simbols norāda, ka vieta ir pielāgota viesiem ratiņkrēslos, tad, visticamāk, tajā nebūs sastopamas riteņbraucēju grupas vai ģimenes ar maziem bērniem.

Kas ir "Sudraba ceļasoma" atlaižu karte?

„Silver Suitcase” atlaižu karte nodrošina atlaides nakšņošanai vai citiem pakalpojumiem noteiktās lauku tūrisma mītnēs un apskates vietās, kuras specializējas senioru apkalpošanā, un īpašos senioru tūrisma maršrutos. Vairāk informāciju lasiet  šeit.

Silver Suitcase

 

Lasiet arī brošūru Seniori dodas uz laukiem (PDF 1.5 Mb)

Īpašie lauku tūrisma piedāvājumi senioriem apkopoti šeit (PDF 1.33 MB)

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība un Sabiedrības integrācijas fonds

The sole responsibility of this publication lies with the author. The European Commission is not responsible for any use that may be made of the information contained therein