Jaunpils Pils

Jaunpils pils - tā ir viesnīca vienā no senākajām viduslaiku pilīm Latvijā, 9 unikāli numuri mieram un atpūtai un autentisks viduslaiku krogs ar izsmalcinātiem mielastiem. Pils piedāvā arī interesantas ekskursijas gida pavadībā pa pili, pārģērbšanos viduslaiku tērpos, monētu kalšanu un lielgabala šaušanu.

ROMANTISKĀ EKSKURSIJA

Romantikā ekskursija mīlētājiem liks atgriezties pilī atkal un atkal... Pils dāmas pavadībā pāris piedzīvos dažādus mīlētāju cienīgus pārbaudījumus ietērpti skaistos viduslaiku tērpos.

Ekskursijas ilgums 45 minūtes. Noslēgumā-lielgabala zalve!

Cena 2 personām: 45 EUR

TEATRALIZĒTĀ EKSKURSIJA "AR PILS ATSLĒGAS GLABĀTĀJU"

Ekskursija ir aizraujošs piedzīvojums Jaunpils pilī. Ekskursijas laikā ir iespēja iznomāt viduslaiku tērpus jebkurai gaumei un izkalt savu monētu. Noslēgumā izšaus senais lielgabals!

Ekskursijas ilgums: 1 stunda 30 minūtes.

Cena 2 personām: 35 EUR

ROMANTISKĀ SATIKŠANĀS VIDUSLAIKOS

Katra satikšanās ir jauns emocionāls piedzīvojums, tādēļ piedāvājam šo piedzīvojumu bagātināt, noorganizējot romantisku satikšanos viduslaikos!

Satikšanās laikā iepazīsiet drūmo viduslaiku romantisko pusi, iejūtoties pils kunga un kundzes lomā – ietērpjoties viduslaiku tērpos, dodoties romantiskā ekskursijā pils zālēs un baudot pils mūka iecienīto mielastu. 

Piedāvājumā iekļauts: 

  • romantiskā ekskursija pa pili gida pavadībā;
  • pārģērbšanās viduslaiku tērpos;
  • viduslaiku mūka mielasts

Ilgums: 2 stundas

Cena 2 personām: 90 EUR

VIDUSLAIKU SAPNIS DIVATĀ

Ģērbjoties skaistos viduslaiku tērpos, kopā ar pils dāmu viesi iepazīs Jaunpils baronu tikumus un apskatīs viņu iecienītākās vietas. Garda, barona cienīga maltīte viesus sagaidīs apartamentā vai viduslaiku krogā, kur to varēs baudīt viduslaiku mūzikas skaņās, sveču un kamīna gaismā.

Romantiskais baldahīns, kamīns un sveces radīs neaizmirstamu atmosfēru atpūtai pils apartamentos – Barona, Viduslaiku, Baroneses vai Baltajā istabā. 

Pēc romantiskas nakts gardas brokastis.

Cena 2 personām: 165 - 210 EUR (atkarībā no datuma un viesnīcas istabas veida)