Country Holidays

Berķenes muiža

Stundas braucienā no Rīgas, Leišmalītē, starp Tērveti un Eleju atjaunotajā muižas kungu namā un klētī mājīgā atmosfērā atpūta dzīves izgaršotājiem un baudītājiem. Esam radījuši mierpilnu vidi, kur aizbēgt no pilsētas burzmas un atveldzēties, kur vēsture mijas ar mūsdienām un ar mīlestību ieguldītais darbs jaušams katrā vissīkākajā detaļā. Muižas viesi vakaru var pavadīt omulīgās sarunās pie kamīna velvju zālē vai ziemas dārzā, ēdamzālē, salonā vai bibliotēkā, klausīties mūziku, lasīt grāmatas, spēlēt galda spēles un apmeklēt spa centru. 

Berķenes muižas kungu nama pagrabstāvā darbojas individuālais SPA centrs. Sanus per aquam – veselība caur ūdeni. Ikdienas steigas un stresa nogurdinātajiem – attīrīšanās un atjaunošanās pirtīs un ūdeņos. Mēs piedāvājam ūdens procedūras labsajūtas un veselības uzlabošanai: sauna un turku/tvaika pirts, burbuļvanna, kāju kontrastvanna un baseins ar pretstraumi, kaskādi, zemūdens pēdu un muguras masāžām. SPA piedāvājam tikai individuāliem apmeklējumiem, tas nozīmē, ka jūsu rezervētajā laikā nebūs citu apmeklētāju. Vairāk šeit

ATPŪTA BERĶENES MUIŽĀ

  • Nakšņošana Berķenes muižas Kungu numurā
  • Brokastis
  • 2 h individuāls spa centra apmeklējums (sauna un turku/tvaika pirts, burbuļvanna, kāju kontrastvanna un baseins ar pretstraumi, kaskādi, zemūdens pēdu un muguras masāžām) 18:00-20:00 vai 9:00-11:00 (iepriekš rezervējot). 

Cena 2 personām Mazajā Kungu numurā: 210 EUR

Cena 2 personām Lielajā Kungu numurā: 270 EUR (papildvieta bērnam 0-1 gads bezmaksas,  2 - 12 gadi: 60 EUR)

Cena līdz 4 personām Ģimenes / draugu numurā ar divām istabām: 370 EUR

 

ATPŪTA BERĶENES MUIŽĀ AR VAKARIŅĀM

  • Nakšņošana Berķenes muižas Kungu numurā
  • 3 kārtu vakariņas, gatavotas tieši jums, tiks pasniegtas muižas kamīnzālē vai ēdamzālē. Iespēju robežās tiks ņemtas vērā vēlmes, diētas utml.
  • Brokastis
  • 2 h individuāls spa centra apmeklējums (sauna un turku/tvaika pirts, burbuļvanna, kāju kontrastvanna un baseins ar pretstraumi, kaskādi, zemūdens pēdu un muguras masāžām) 15:00-17:00 vai 21:00 - 23:00 vai 9:00-11:00 (iepriekš rezervējot). 

Cena 2 personām Mazajā Kungu numurā: 270 EUR

Cena 2 personām Lielajā Kungu numurā: 330 EUR (papildvieta bērnam 0-1 gads bezmaksas,  2 - 12 gadi: 70 EUR)

Cena līdz 4 personām Ģimenes / draugu numurā ar divām istabām: 490 EUR