Country Holidays

Ar autobusu

Aktīvā un kulinārā lauku labumu programma Kurzemē - grupai

Latvija (2 dienas)

Šis brauciens paredzēts draugu kompānijām vai darba kolektīvam, kas brīvdienas vēlas pavadīt gan aktīvi, gan gan iepazīt Kurzemes kulināro mantojumu un degustēt citus lauku labumus. Brauciena laikā lāpu gaismā un gida pavadībā iepazīsiet Liepājas Karostas Ziemeļi fortus, novērosiet Baltijas jūras piekrastes dažādību un redzēsiet Šlīteres mežus no putna lidojuma augstuma Ovišu bākā. Otrajā dienā iespējams izstaigāt divas dabas takas, kas būs gan aktīvi, gan izglītojoši.

Ieskatu par brauciena interesentākajām vietām gūsiet šeit.


1. diena / Rīga - Liepāja - Jūrkalne 

No rīta izbraukšana no Rīgas.

Brokastis bioloģiskajā saimniecībā - paipalu un pērļvistiņu olu, cāļa pastētes, mājas ceptas kūkas un zāļu tēju degustācija.

Ābolu degustācija Liepājas rajona saimniecībā. Šeit saimnieki audzē ap 120 ābolu šķirņu, kuras atkarībā no sezonas iespējams nogaršot un iegādāties līdzņemšanai.

Ekskursija lāpu gaismā un vietējā gida pavadībā pa mītiskajiem Ziemeļu fortiem Liepājas Karostā.

Netradicionāls pārgājiens gar Baltijas jūras stāvkrastiem Jūrkalnē. Atkarībā no braucēju vēlmēm iespējams pārgājiens no Jūrkalnes līdz Ošvalkiem (~8km gar piekrasti) vai īsāks ar peldēšanos un atpūtu pie jūras.

Nakšņošana Liepājas vai Ventspils rajonā.


2. diena / Jūrkalne – Šlītere – Kolka - Mērsrags - Rīga

Brokastis.

Vecākās Latvijas bākas apmeklējums Ovišos- kāpiens augstajā tornī. Uguns pirmo reizi tajā iedegta 1814.gadā.

Pēterezera purva laipu taka
– aktīvs pārgājiens pa purvu. Atklāsiet, kādēļ dibināts Slīteres nacionālais parks! Dabas taka 3.4km garumā vijas caur garām, vaļņveida kāpām (kangariem), kas mijas ar šaurām, pārpurvotām ieplakām (vigām).

Viens no daudzajiem "Eiropas centriem" Kolkas rags, kas ir iecienīta putnu vērošanas vieta. Pusdienas Kolkā ar Kurzemei raksturīgiem ēdieniem-  bukstiņbiezputru un sklandraušu degustēšanu.

Orhideju taka - pārgājiens pa Engures ezera dabas parka interesantākajām vietām. Gan aktīvi, gan izglītojoši! Kopējais takas garums ir 3.5 km, tā līkumo caur purviem un mežam, putnu novērošanas torņa virzienā, un aizvijas tālāk gar ezera piekrastes pļavu, kurā mīt govis un zirgi.

Kūpinātu zivju iegāde mājās palikušajiem.

Atgriešanās Rīgā.

Cena atkarīga no braucēju skaita un izvēlētās naktsmītnes. Jautājiet par to mums!

Informācija & rezervēšana - tel: 67617600, e-pasts: lauku@celotajs.lv