Atpūta laukos

Naktsmītņu jaunumi

Lauku ceļotāja biroja adreses maiņa

Vēlamies informēt, ka no 1.maija "Lauku ceļotāja" birojs atrodas jaunās telpās Kalnciema ielā 40, 3.stāvā.Lauku ceļotāja jaunā dāvanu karte ziemas noskaņās

Uzdāviniet saviem mīļajiem, draugiem, kolēģiem ziemīgas BRĪVDIENAS, iegādājoties Lauku ceļotāja dāvanu karti. Saņēmējs varēs izvēlēties sev atbilstošu atpūtu - rezervēt naktsmītni, kādu no SPA, pirts vai īpašajiem piedāvājumiem, vai arī citus mūsu pakalpojumus. Komplektā ar dāvanu karti saņemsiet arī katalogu "Atpūta laukos", "Ceļvedi ūdenstūristam", kartes "Skatu vietas Latvijā", Pārgājienu vai Velo karti. Rīgas pilsētas robežās piegāde bez maksas. Tagad dāvanu kartes varat saņemt arī elektroniski savā e-pastā! Lasiet vairāk šeit.


Visi aicināti uz kāpām slēpot

Aicinām brīvdienās doties uz Saulkrastiem, kur kāpās ir iebraukta 1.8km gara slēpošanas trase slidsolim, tās sākums pilsētā - no Liepu ielas.
Citas ziemas aktivitāšu vietas - kalnu slēpošanu un slidošanu skatiet šeit vai jautājiet mums lauku@celotajs.lv.


Ziemas SPA

Ziema ir īstais laiks, kad palutināt sevi ar masāžām, pirts kūrēm un citām patīkamām lietām ķermenim un garam.
Berghofas muiža - Kalnamuiža ir izstrādājusi jaunas SPA programmas. Apskatiet un izvēlieties sev piemērotāko šeit.
Atgūt pazaudēto enerģiju, atrast laiku sev un gūt pelnītu un patīkamu atpūtu ar sev tīkamām, relaksējošām procedūrām un ar pozitīvām emocijām baudīt apkārtesošas ziemas burvību piedāvā arī Rehabilitācijas centra "Līgatne". Rehabilitācijas centra piedāvātās atpūtas programmas skatīt šeit.
Pārējo viesnīcu piedāvājumi mūsu
SPA sadaļā.

Kolkasrags vējā

Kolkasraga dabas ziņas

Slīteres nacionālais parks un tajā esošais Kolkasrags ir savā ziņā unikāla Latvijas teritorija. Vētru laikā Kokasragā redzamas fantastiskas ainas – kā Rīgas līča un Baltijas jūras viļņi viens pret otru triekdamies, uzsit daudzus metrus augstas bangas. Te redzamās dabas stihijas (t.sk. pagājušā gada sniegs) pārsteidz daudzus. Pavisam nesen jūra atdeva sena burinieka vraku – arī tā ir lieta, ko vērts redzēt. Tātad, Kolkasrags ir vieta, par kuru ir vērts saņemt svaigākās ziņas. Tās būs atrodamas šajā lapā, kur Kolkas novadpētnieces un ģeogrāfes Baibas Šuvcānes un Jāņa Dambīša sniegto informāciju, kā arī paša redzēto apkopos Juris Smaļinskis (juris@celotajs.lv). Sūtiet arī Jūs savus novērojumus!

Kolkasraga dabas ziņas skatiet šeit.


Jauna velokarte Baltijas apceļotājiem - Latvija, Lietuva, Igaunija

Jaunajā velokartē iekļauti 14 maršruti, kas ved cauri skaistākajām dabas teritorijām Baltijā. Maršruti piedāvā apceļot gan katru Baltijas valsti atsevišķi, gan apvienot vienā ceļojumā vismaz divas no tām. Kopējais maršrutu garums ir vairāk kā 3700km. Kartē atzīmētas arī 403 naktsmītnes ar kontaktinformāciju.

Karte bez maksas pieejama "Lauku ceļotāja" birojā Rīgā, Kalnciema ielā 40 un iegādājama grāmatnīcās komplektā ar katalogu "Atpūta laukos 2009 -2010".

EEA logo NOR logoFinansēts ar EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentu granta palīdzību no Īslandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas


Tūrisma objektu karte

Esam uzlabojuši mūsu karti  http://www.celotajs.lv/geo/map - tagad tā ir ērtāk pārskatāma un ietver vairāk informācijas. Google kartē atzīmētas naktsmītnes (sarkans simbols), „Lauku Labumu” saimniecības (zils simbols) un kultūrvēsturiskas vietas (brūns simbols). No katra simbola var atvērt informāciju (apraksts, foto, pakalpojumi) par attiecīgo naktsmītni vai apskates vietu.
Drīzumā kartē būs pieejama arī maršrutēšana un informācija par dabas objektiem.


Spa Vilnius

SPA piedāvājumi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

Aicinām Jūs izbaudīt dažādas veselības, atjaunošanas un skaistuma kūres labākajās Baltijas SPA viesnīcās. Tas ir ideāls veids kā sagatavot savu ķermeni un domas jaunam darba cēlienam!
Aktuālākos piedāvājumus skatieties šeit.


Ceļojuma maršruti pa Latviju, Lietuvu un Igauniju

Apceļojiet Latviju un kaimiņzemes- izstaigājiet dabas takas Latvijā, dabas parkus Lietuvā, apmeklējiet Ziemeļigaunijas ūdenskritumus un citas interesantas vietas Baltijā. Piedāvājam maršrutus ar auto, velo, laivām un kājām ar nakšņošanu jums piemērotās vietās. Jūsu ērtībai nodrošināsim kartes ar iezīmētu maršrutu un precīzu ceļa aprakstu ar apskates vietām. Ceļojuma maršrutus skatieties šeit.

Jaunumu arhīvs

Jaunākās naktsmītnes

Latvijā
478 Annas hotel, 481 Niedras, 485 Jaunklāvi, 486 Mazirbes Kalēji, 487 Jauntilmači, 488 Krūmiņi, 489 Jaunlīdumi, 491 Jaunsili, 493 Duki, 509 Zemzari, 744 Apaļkalns, 745 Stieress, 747 Purvziedi, 800 ALA Hostel, 801 Dinaburg, 802 Tallink Hotel Riga , 803 Berghof, 746 Kanoe kempings
Igaunijā
2216 Villamaa Puhkekula, 2217 Kalda Puhketalu, 2243 Ponka Puhketalu, 2244 Metsis, 2245 SPA Estonia, 2247 Pivarootsi Windmill, 2248 Puumetsa vaike, 2249 Puumetsa suur, 2250 Oxforell, 2251 Antonius hotel, 2252 Hotel Tartu, 2255 Hiiekivi, 2256 Rocca al Mare, 2257 Sonajala, 2258 St. Petersbourg, 2259 Angallika, 2260 Clarion Hotel, 2261 Padise Mois
Lietuvā
1207  Jonalaukis, 1208 Karolina, 1209 Europa city hotel Vilnius, 1210 Nidos  Kempingas, 1211 Apart Hotel Ararat, 1212 Aliu Vienkiemis, 1214 Hotel Tilto, 1215 Alanga, 1216 Baltic Inn, 1217 Friedrich, 1218 Slenis, 1219 Adelita