Отдых на селе
ERDF Interreg CB

Iepazīstinām Japānas medijus ar Latvijas, Igaunijas un Somijas lauku tūrismu

26.04.2019

2019. gada 16. aprīlī Tokijā, Latvijas vēstniecībā, kopā ar Igaunijas un Somijas kolēģiem sniedzām prezentāciju, lai iepazīstinātu ar mūsu kopīgo tūrisma piedāvājumu - GO RURAL.  Uz prezentāciju bija ieradušies ap 40 Japānas masu mediju un tūrisma industrijas pārstāvji, kuri ir jau viesojušies Baltijas valstīs vai ir ieinteresēti paplašināt savu publikāciju klāstu.

Programma
PREZENTĀCIJA - angliski (pdf, 7.56 MB)

PREZENTĀCIJA - japāniski (pdf, 19.3 MB)

VIDEO - Go Rural

Foto galerija

 


Prezentācija tika rīkota ar mērķi sniegt konkrētu un praktisku informāciju par pieejamo tūristiem ārpus pierastajiem galamērķiem tūrismā un pierastajiem piedāvājumiem. GO RURAL piedāvājumā šogad uzsvars ir likts uz dabas, kultūras t.sk. UNESCO mantojumu, kam esam sagatavojuši arī īpašu brošūru, ēdiena un mūsu īpašājam piedāvājumam "Dzīvo kā vietējais".  Programmu kuplināja Latvijas vēstniecības darbiniece Elīza Lipina, kas priecāja dalībniekus ar kokles spēli, amatniecības centrs "Senā klēts"ar rakstaino cimdu kolekciju un prezentāciju par adīšanas un citu rokdarbu darbsemināriem Latvijā, ko piedāvā apmeklēt arī ārzemniekiem.  Latvijas vēstniece Dace Treija un Igaunijas vēstnieks  Väino Reinart Japānā teica  sveiciena uzrunas dalībniekiem. 

Pēc prezentācijas notika pieņemšana vēstniecībā, kuras laikā risinājās sarunas par turpmāko sadarbību.
Pateicamies par atbalstu prezentācijas un pieņemšanas organizēšanā Latvijas vēstniecībai Japānā un mūsu sadarbības partneriem Japānā Foresight Marketing.

 


Смотреть другие новости

This project is part-financed by the European Union and European Regional Development Fund Central Baltic Programme
This publication reflects the views of the author(s). The Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein