Atpūta laukos

Pieteikšanās "Labsajūtas tūrisma" un "Senioru tūrisma" produktu izveidei

06.07.2015

Aicinām pieteikties 2 jauniem piedāvājumu veidiem, ko šobrīd gatavojam, lai kopīgi veiktu tiem mārketingu Eiropas tūristu vidū - "Labsajūtas tūrisms" un "Senioru tūrisms".


Labsajūtas tūrisma mērķauditorija ir pilsētas cilvēks (sievietes, vīrieši, pāri, draudzeņu, draugu kompānijas u.c.), kas vēlas atbrīvoties no spriedzes, stresa, noguruma un „uzlādēt baterijas”, atgūstot vai spēcinot fizisko un garīgo labsajūtu. Labsajūtas tūrisma uzdevums ir palīdzēt cilvēkam būt pie dabas, nezaudējot komforta sajūtu. Piedāvājumā svarīga ir konsekventa kvalitāte visās pakalpojuma daļās, estētika, komforta temperatūra, miers, un citi apstākļi, kas nodrošina relaksējošu vidi. Piedāvājumi tiks iedalīti dažādās kategorijās: Pirts, SPA, Miers un klusums, Veselības terapijas.

Vadlīnijas produkta veidošanai.

Pieteikuma anketa.

 

Senioru tūrisma ietvaros tiks veidots produkts “aktīvajiem senioriem” vecumā no ~55 gadiem, kuri ir pietiekami labā fiziskā formā, lai ceļotu un baudītu dzīvi. Tie ir cilvēki, kuriem ir laiks un nauda - sev. Viņi grib redzēt jaunas vietas un cilvēkus, gūt jaunu pieredzi, vēlas labu komforta līmeni, baudīt gardus ēdienus un dzērienus, labprāt tērē naudu arī vietējo suvenīru iegādē. Seniori labprāt ceļo ne-sezonā un sagaida attiecīgi samazinātu pakalpojumu cenu. Šī ir grupa, kurai svarīga kultūrvēsture, daba, socializēšanās iespējas un, kas sagaida draudzīgu apkārtējo cilvēku attieksmi. Tomēr arī šiem, aktīvajiem pensionāriem var būt dažādi veselības un fiziski ierobežojumi. Svarīgi, lai pakalpojuma sniedzēji rēķinātos un būtu gatavi pielāgot savu produktu, attieksmi un informāciju senioru interesēm.

Kritēriji un pietikuma anketa.

Senioru tūrisma piedāvājuma brošūra
 

Lūdzam sūtīt pieteikumus līdz 01.09.2015 uz lauku@celotajs.lv.

Paldies visiem, kas jau to izdarījuši pēc mūsu kopsapulces martā.


Skatīt citas ziņas ...