Atpūta laukos
ERDF Interreg CB

"Mājas kafejnīcu dienas" Saldus novadā - piepildi sevi vasaras garšu svētkos 14. augustā!


"Mājas kafejnīcu dienās" Saldus novadā aicinām baudīt gardus ēdienus un vasaras svētku sajūtas, vienlaikus iepazīstot mūsu daudzveidīgās lauku sētas, atklājot Leišmalītes muižas, paviesojoties Cieceres ezera krastos, izzinot stāstus par vēsturiskiem notikumiem un īpašām vietām, nokļūstot Saldus novada viesmīlīgākajos pagalmos un dārzos, satiekot uzņēmīgus un radošus cilvēkus! Brauc ciemos un piepildies ar garšām, sajūtām un iespaidiem! Saldus piepilda!

"Mājas kafejnīcu dienās"  14. augustā ciemos aicina 14 Saldus novada mājas kafejnīcas.

Visus pasākuma dalībniekus var atrast sadaļā "Mājas kafejnīcas" vai "Karte".

"Mājas kafejnīcu dienas" Saldus novadā - ►BUKLETS


Seko līdzi jaunumiem un uzzini visu par pasākumu pirmais!

 Mājas kafejnīcu diena Saldus novadā  turisms.saldus.lv


 Lauku celotajs   Atklāj Latviju no jauna


► Kas ir "Mājas kafejnīcu dienas"?
Uz vienu vai divām dienām saimniecību pagalmi un citas vietas, kas ikdienā nav saistītas ar uzņēmējdarbību un ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, pārvēršas par kafejnīcām. Interesentiem tiek piedāvāts nogaršot vietējo ēdienu, gūt lielisku garšas pieredzi, kā arī baudīt interesantu kultūras programmu. Katra lauku sēta ģimenes lokā vai/un ar draugiem sagatavo savu īpašo piedāvājumu: cienastu (plātsmaizi, kūku, sacepumu utt.) un kopā ar kafiju/tēju piedāvā apmeklētājiem. Katra saimniecība prezentē savas mājas - kafejnīcas nosaukumu, un arī piedāvātais produkts tiek pasniegts ar tam raksturīgajām kultūras īpašībām un stāstu, tiek rīkotas dažādas kultūras aktivitātes: rokdarbi, spēles, mūzikas instrumentu spēlēšanu u.c.
► Šogad "Mājas kafejnīcu dienas" visā Latvijā, no jūlija līdz oktobrim >>> celotajs.lv/majaskafejnicas.


Ceļotāju ievērībai: 

  • Plānojot maršrutu, obligāti piesakiet savu apmeklējumu! Kontaktinformāciju atradīsiet sadaļās "Mājas kafejnīcas" vai "Karte", atverot konkrēto piedāvājumu.
  • Pievērsiet uzmanību dalībnieku piedāvājuma datumam un laikam! Pasākuma standarta norises laiks no plkst. 10:00-18:00 vai kā norādīts katra dalībnieka piedāvājumā.
  • Ievērojiet visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un esiet atbildīgi pret sevi, saimniekiem un citiem apmeklētājiem! Aktuālajai informācijai par epidemioloģisko situāciju seko līdzi www.spkc.gov.lv un covid19.gov.lv.
  • Epidemioloģiskās situācijas dēļ iespējamas piedāvājumu izmaiņas, kuras varēs atrast sadaļās "Mājas kafejnīcas" vai "Karte", atverot konkrēto piedāvājumu, vai sazinoties ar dalībniekiem.
  • Lielākajā daļā no "Mājas kafejnīcām" norēķini būs iespējami tikai skaidrā naudā!

Vēlam visiem pasākuma apmeklētājiem aizraujošus garšas piedzīvojumus!


"Mājas kafejnīcu dienas" visā Latvijā organizē:

  

Daļēji finansēts ar Eiropas Savienības un Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas atbalstu
This publication reflects the views of the author(s). The Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein