Atpūta laukos
ERDF Interreg CB

Mājas kafejnīcas Kurzemes pievārtē | Izgaršo rudeni! 

2. un 3. oktrobrī Mājas kafejnīcu dienas Kurzemes pievārtē aicinās izgaršot rudeni Tukuma pusē, kad te notiks Ķemeru nacionālā parka Ceļotāju diena un plaši Putnu vērošanas dienas pasākumi. Izgaršot rudeni aicinās garā Tukuma piekraste no pašiem Jaunķemeriem līdz pat Bērzciemam, kura ikvienam saistās ar dažādiem zivju gardumiem, kā arī Abavas senleja, kas noteikti būs iekrāsojusies rudens zeltā un aizvilinās arī līdz Imulas un Amulas upju krastiem. Tukums aicinās Latvijas iedzīvotājus (un varbūt ne tikai Latvijas) iepazīt mazpilsētas šarmu, izstaigājot mākslas brīvdabas ekspozīciju un nogaršojot ko īpašu rudenī brīvā dabā. Kādi pārsteigumi būs Tukuma puses iekšzemē – Irlavā un Jaunpilī, Grenčos un Zemītē, un citur, jābrauc rudenī uz Kurzemes virzienā - uz Tukuma pusi!

"Mājas kafejnīcu dienās" Kurzemes pievārtē ciemos gaidīs 24 mājas kafejnīcas.

Visus pasākuma dalībniekus var atrast sadaļā "Mājas kafejnīcas" vai "Karte".

"Mājas kafejnīcu dienas" Kurzemes pievārtē - ►BUKLETS 


Seko līdzi jaunumiem un uzzini visu par pasākumu pirmais!

  Mājas kafejnīcas Kurzemes pievārtē 2021    Visit Tukums

visittukums.lv


 Lauku celotajs   Atklāj Latviju no jauna


► Kas ir "Mājas kafejnīcu dienas"?
Uz vienu vai divām dienām saimniecību pagalmi un citas vietas, kas ikdienā nav saistītas ar uzņēmējdarbību un ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, pārvēršas par kafejnīcām. Interesentiem tiek piedāvāts nogaršot vietējo ēdienu, gūt lielisku garšas pieredzi, kā arī baudīt interesantu kultūras programmu. Katra lauku sēta ģimenes lokā vai/un ar draugiem sagatavo savu īpašo piedāvājumu: cienastu (plātsmaizi, kūku, sacepumu utt.) un kopā ar kafiju/tēju piedāvā apmeklētājiem. Katra saimniecība prezentē savas mājas - kafejnīcas nosaukumu, un arī piedāvātais produkts tiek pasniegts ar tam raksturīgajām kultūras īpašībām un stāstu, tiek rīkotas dažādas kultūras aktivitātes: rokdarbi, spēles, mūzikas instrumentu spēlēšanu u.c.
► Šogad "Mājas kafejnīcu dienas" visā Latvijā, no jūlija līdz oktobrim >>> celotajs.lv/majaskafejnicas.


Ceļotāju ievērībai: 

  • Plānojot maršrutu, obligāti piesakiet savu apmeklējumu! Kontaktinformāciju atradīsiet sadaļās "Mājas kafejnīcas" vai "Karte", atverot konkrēto piedāvājumu.
  • Pievērsiet uzmanību dalībnieku piedāvājuma datumam un laikam!
  • Ievērojiet visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un esiet atbildīgi pret sevi, saimniekiem un citiem apmeklētājiem! Aktuālajai informācijai par epidemioloģisko situāciju seko līdzi www.spkc.gov.lv un covid19.gov.lv.
  • Epidemioloģiskās situācijas dēļ iespējamas piedāvājumu izmaiņas, kuras varēs atrast sadaļās "Mājas kafejnīcas" vai "Karte", atverot konkrēto piedāvājumu, vai sazinoties ar dalībniekiem.
  • Lielākajā daļā no "Mājas kafejnīcām" norēķini būs iespējami tikai skaidrā naudā!

Vēlam visiem pasākuma apmeklētājiem aizraujošus garšas piedzīvojumus!


"Mājas kafejnīcu dienas" visā Latvijā organizē:

  

Daļēji finansēts ar Eiropas Savienības un Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas atbalstu
This publication reflects the views of the author(s). The Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein