Atpūta laukos

"Lauku ceļotāja" kopsapulce-seminārs

28.03.2019, Tūrkalnes muiža

PROGRAMMA:

1. daļa: “Lauku ceļotāja” kopsapulce (atvērta tikai LC biedriem)

9:00 - 10:00 Ierašanās, rīta kafija un reģistrēšanās, “Turkalnes muižas” un brūža apskate
10:00 - 10:10 Semināra atklāšana - saimnieka Kaspara Bramaņa sveiciens
10:10 – 11:00 Valdes/revīzijas ziņojums par 2018. gadu. LLTA “Lauku ceļotājs” valdes un revīzijas vēlēšanas. 
11:00 – 12:00 Diskusija par aktualitātēm lauku tūrismā: Tūrisma likums, Konkurences likums, izredzes samazinātā PVN piemērošanā ēdināšanas nozarei, apdrošināšanas priekšlikumi u.c.

 

LC kopspaulci atbalsta LOSP.


2. daļa: Seminārs (dalība atvērta visiem interesentiem)

12:00 – 12:30 Kafijas pauze


12:30-13:00  Digitālās vides pielietošana biznesa attīstībā.
Ina Gudele -  Latvijas interneta asociācijas vadītāja. Latvijas interneta un elektroniskās komercijas eksperte. Augstskolas RISEBA digitālā mārketinga lektore. Strādā pie promocijas darba elektroniskā komercija maziem un vidējiem uzņēmumiem. Vairākās Eiropas valstīs strādā kā biznesa konsultante.

13:15 – 13:40 Lauku tūrisma programmu veidošana un iekļaušana tūroperatoru programmās, tālo tirgu tendences un pieprasījumi.
Antra Spinga ir lauku tūrisma eksperte. Lauku tūrisma nozarē no 1993. gada, specializējoties mārketinga materiālu veidošanā vietējam un ārvalstu tirgiem. Pieredze GO RURAL tūrisma produkta izveidē ārvalstu tirgiem.

13:40 – 15:15 Praktisks un funkcionāls produktu un suvenīru iepakojums un dizains, mūsdienu tendences. Iepakojuma klasifikācija, materiāli, formas, veidi, marķējums.
Mg.sc.soc. Iveta Krauja, Latvijas Iepakojuma asociācijas valdes priekšsēdētāja.  25 gadus nodarbojas ar dažādiem iepakojuma jautājumiem: vada produktu iepakojuma projektus, seko iepakojuma materiālu un sistēmu attīstībai un aktualitātēm. Lūdzam paņemt līdzi sava ražojuma paraugu vai suvenīru, par kuru gribiet saņemt konsultāciju.

15:30-17:00 Pusdienas, atpūtas kompleksa “Turbas” apskate saimnieka pavadībā.

 

Semināra organizatori: LLTA "Lauku ceļotājs" un Latvijas lauksaimniecības universitāte.

Daļēji finansēts ar Eiropas Savienības un Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas atbalstu projekta "Caito - Meta cluster for attracting the Japanese tourism market" ietvaros.