Interreg V-A Latvia – Lithuania

Pievienojies mūsu 17 km garajam pavasara pārgājienam 23. aprīlī ainaviskajā Mežtakas #95 posmā no Kandavas līdz Sabilei (atpūtas kompleksam "Zviedru cepure"). Ņem līdzi pārgājienu zābakus, dzeramo ūdeni, rezerves zeķes un laikapstākļiem atbilstošu apģērbu. Gājiens sāksies pie Ozolāju brīvdabas estrādes Kandavā (GPS: 57.030567, 22.773616).

Pārgājiena galamērķis ir atpūtas komplekss “Zviedru cepure”. Maršruts galvenokārt vedīs pa nelieliem grants seguma un zemes ceļiem cauri vēsturiskiem, lauku un dabas apvidiem. Paredzamā augstuma maiņa ~250 m, augstākais punkts maršrutā – 82 m. Šis Mežtakas posms  atrodas dabas parka “Abavas senleja” teritorijā un ir izteikti ainavisks. Kas vēlēsies instruktoru pavadībā varēs turpināt maršrutu no "Zviedru cepures" līdz Sabilei (3 km).

>>> PĀRGĀJIENA PROGRAMMA (PDF).

Reģistrācija pārgājienam >>> ej.uz/springhikingfestival līdz 10. aprīlim.
Dalība pārgājienā – bez maksas.

Šī publikācija sagatavota ar Eiropas Savienības atbalstu. Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Latvijas Lauku Tūrisma Asociācija "Lauku ceļotājs" un tā nekādos apstākļos nav uzskatāma par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.