Atpūta laukos

Ekskursijas

Specializētas interaktīvas programmas skolu jaunāko un vecāko klašu grupām, arī bērnudārzu grupām. Bērni un jaunieši var izmēģināt dažādas tradicionālas prasmes, piemēram, cept maizi, siet sieru, veidot māla traukus, apstrādāt koku, liet sveces, gatavot rotas no dabas materiāliem,  utt.  Iespējama arī lauku labumu degustācija. Jaunāko klašu skolēniem būs interesanti spēles veidā iepazīt dabu – augus, kokus, lauku sētas dzīvniekus. Vecāko klašu grupas var interesēt apmeklējumi ar ieskatu mūsdienīgā lauku uzņēmējdarbībā, tehnoloģiju pielietojumā.  Iespējama sadarbība ar lauku uzņēmējiem, rīkojot ārpusskolas mācību pasākumus. Svarīga ekskursijas sastāvdaļa parasti ir arī aktīva atpūta un izkustēšanās brīvā dabā – spēles, sacensības vai vienkārši brīvais laiks, kā arī pikniks atpūtas vietā pie ugunskura saimniecības teritorijā.

Apmeklējumu un ekskursiju programmas tiek pieskaņotas apmeklētāju vecumam un interesēm. Programmās iespējami papildinājumi, atkarīgā no gadalaika un attiecīgām norisēm saimniecībā.

Kas ir ceļojums individuāļiem?
Pārskats Ceļojuma detaļas
N/A
3 dienas
Kopējie attālumi ar automašīnu 365 km
Latvija

Ģimenes atpūta pie jūras

Ventspils ir viena no attīstītākajām Latvijas pilsētām ar izcilu infrastruktūru, restaurētu vecpilsētu un Livonijas Ordeņa pili, tīru un labi ierīkotu balto smilšu pludmali, promenādi un dažādām izklaides un atpūtas vietām. Pilsēta ir piemērota ģimenēm, un bērni visvairāk izbauda Zilā karoga pludmali ar dažādām šūpolēm, slidkalniņiem, kā arī Bērnu pilsētiņu ar aktivitāšu zonām dažādu vecumu bērniem. Īss izbrauciens ar Mazbānīti, kas ir interesanta atrakcija gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ūdens priekus var baudīt gan iekštelpu, gan āra akvaparkos. Dodieties izbraucienos pa tuvējo apkārtni, lai izbaudītu ainavisko jūras piekrasti, redzētu tradicionālos zvejnieku ciematus, kur iespējams iegādāties kūpinātas zivis tieši no zvejniekiem. Slīteres nacionālais parks ar skaistu skatu, kas paveres no Slīteres bākas, apburošā Kuldīga ar tās koka arhitektūru.

Bērniem un jauniešiem Aktīvie sezonas mēneši5-9
N/A
3 dienas
Kopējie attālumi ar automašīnu 415 km
Latvija

Saimniecības un pilis Vidzemē

No Rīgas dodieties gar Daugavas labo krastu un apciemojiet Trušu Karalisti, kurā trušu mājiņas ir veidotas kā mazas muižas un pilis. Pēc tam dodieties uz Skrīveriem nogaršot mājas saldējumu un apmeklējiet Kokneses pilsdrupas. Nākamajā dienā apmeklējiet privātu mini-zoo ar dažādiem eksotiskajiem dzīvniekiem, pēc tam dodieties uz Raunas cepli, lai redzētu, kā top dažādi māla priekšmeti no sākuma līdz beigām. Vērts apskatīt Cēsis un tās viduslaiku pili. Izstaigājiet Līgatnes dabas takas, kur iespējams redzēt vairākus vietējos savvaļas dzīvniekus. Siguldā bērniem patiks piedzīvojumu parks. Siguldā atrodas arī divas viduslaiku pilis. Pirms atgriešanās Rīgā, apciemojiet zemnieku saimniecību, lai apskatītu kazas, ponijus u.c. dzīvniekus, kā arī nogaršotu kazas piena piena produktus.

Bērniem un jauniešiem
N/A
2 dienas
Latvija
no 45 EUR / pers.

Ģimenes brīvdienas - lauku labumi!

Šis brauciens ar auto paredzēts ģimenei, īpaši domājot par bērniem – varēsiet skatīt gan podnieka darbu un izmēģināt roku paši, gan apmeklēt neticamo Minhauzena muzeju, apskatīt Cēsu pili ar spoku stāstiem, pie „Zaķīšu” saimniekiem – mazajiem īpaši patiks brīvdabas trušu aplokos rotaļāties ar mazajiem trusīšiem. Briežu dārza saimnieki pastāstīs par savvaļas dzīvnieku – briežu, meža cūku dzīvi, iespēja uzkāpt skatu torņos, lai tos vērotu. Savukārt eksotisko dzīvnieku saimniecībā redzēsiet pat Āfrikas strausu, mufloni, ponijus un pundurcūkas.

Bērniem un jauniešiem