Viesnīcas Lietuvā

Pārskats Detaļas
N/A
Lietuva
no 25 - 36 LVL / DBL

MIKOTEL

Neliela viesnīca Viļņas centrā. Vienkāršas istabiņas ar visām ērtībām. Autostāvvieta viesiem bez maksas.
Viesi44   Guļamistabas26   Sezona1-12  
N/A
Lietuva

RATONDA CENTRUM HOTELS

Ratonda Centrum Hotels ir maza, ģimenes pārvaldīta četrzvaigžņu viesnīca Viļņas centrā ar 48 numuriem, sauna, sporta centrs, autostāvvieta. Viesnīcā darbojas arī elegants restorāns "Liberta", kur tiek piedāvāta Eiropas virtuve.

Viesi96   Guļamistabas48   Sezona1-12  
N/A
Lietuva
no 38 - 59 LVL / DBL

AMICUS HOTEL

Viesnīca 5km no Viļņas centra un 2km no lidostas, klusā privātmāju rajonā. Ekonomiskās, standarta un augtsākās klases istabas ar WC/dušu. Divistabu numuri ar vannu. Pie viesnīcas liels dārzs un restorāns ar skaistu terasi.

 

Viesi40   Guļamistabas20   Attālums no valsts galvaspilsētas5   Sezona1-12   Interneta pieslēgums Iespējams pasūtīt maltītes Aizliegts ņemt līdzi mājdzīvniekus
N/A
Lietuva

PROMENADA

Omulīga viesnīca 10 minūšu gājienā no Klaipēdas vecpilsētas, netālu no autoostas un dzelceļa stacijas.

Viesi48   Guļamistabas22   Attālums no valsts galvaspilsētas330   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes Interneta pieslēgums
N/A
Lietuva
no 65 EUR / DBL

OLD MILL HOTEL

Jauna moderna 3* viesnīca Klaipēdas piekrastē un Danes upes. Numuriņi ar skatu uz jūru, kur iespējams vērot saulrietu un kuģus.
Viesi62   Guļamistabas31   Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni Interneta pieslēgums Iespējams pasūtīt maltītes
N/A
Lietuva
no 54 - 58 LVL / DBL

BEST WESTERN HOTEL VILNIUS

Pilnībā atjaunota viesnīca Viļņas jaunajā pilsētas biznesa centrā, Neris upes krastā. Uzlabots interjers, labiekārtotas istabas, septiņas dažādas konferenču telpas.

Viesi228   Guļamistabas114   Sezona1-12  
N/A
Lietuva
no 38 - 52 LVL / DBL

Memel hotel

Jauna, videi draudzīga 3* viesnīca Klaipēdas vecpilsētā. Viesnīca atrodas 19.gs. būvētā ēkā, kas atzīta par vēsturisku kultūras mantojuma pieminekli. 2012. gadā ēkā iekārtota mājīga viesnīca ar 50 numuriņiem, Lobby tipa bāru un konferenču zāli.

Viesi100   Guļamistabas50   Attālums no valsts galvaspilsētas330   Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni
N/A
Lietuva
no 27 LVL / DBL

METROPOLIS

Vēsturiskā viesnīcas ēku būvējis slavenais inženiera Nikolajs Andrejevs 1899. gadā un tā atrodas pašā Kauņas pilsētas centrā. Mūsdienās viesnīca "Metropolis" ir atvērta ikvienam: biznesa ceļotājiem, studentiem, tūristiem un pilsētas viesiem. Viesnīcā izvietotas 74 plašas istabas, kas aprīkotas ar TV, dušu, WC. Viesnīcas tuvējā apkārtnē muzeji, mākslas galerijas, teātri, kafejnīcas, naktsklubi, biznesa un iepirkumu centri.

Semināri   Viesi148   Guļamistabas74   Attālums no valsts galvaspilsētas103   Sezona1-12   Interneta pieslēgums Iespējams pasūtīt maltītes
N/A
Lietuva

GABRIELLA

Viesnīca Visaginas pilsētā, jauno māju rajonā. Jaukas istabiņas, konferenču telpa un sauna. SPA komplekss, restorāns. Blakus ir veikali, viesnīca atrodas netālu no ezera.

Semināri   Viesi30 (4)   Guļamistabas17   Attālums no valsts galvaspilsētas150   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes SPA Interneta pieslēgums
N/A
Lietuva

TRASALIS

Liela viesnīca Trakai pilsētā. Visas istabas ar gaisa atvēsinātāju un visām ērtībām. Ir lielākas un mazākas istabas - ar vannu vai dušu. Viesnīcā ir 2 restorāni.

SPA piedāvājumi

Makšķerēšana   SPA pilsētās   Semināri   Viesi250   Guļamistabas103   Attālums no valsts galvaspilsētas27   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes Aizliegts ņemt līdzi mājdzīvniekus Interneta pieslēgums