Atpūta laukos

Viesu mājas Igaunijā

Pārskats Detaļas
N/A
Igaunija
no 33 - 51 LVL / DBL

HERMANNUSE MAJA

Viesu māja Haapsalu pilsētas centrā. Pirmajā stāvā kafejnīca - krogs. Otrajā stāvā balkons ar skatu uz vecajiem pilsētas mūriem. Atsevišķa ieeja viesu mājā no iekšpagalma.

Viesi6 (4)   Guļamistabas3   Attālums no valsts galvaspilsētas100   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes
N/A
Igaunija

TONDILOSSI

Viesu māja uz Hiumā salas - Kaina pilsētiņā. Ērtas istabiņas, krodziņš, sauna un kamīns vakarēšanai. Mājā ir 7 istabas, kurās iespējams izmitināt 17 cilvēkus. Visās istabiņās ir TV. Duša un WC koridorā. 

Viesi17   Guļamistabas7   Attālums no valsts galvaspilsētas150   Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni
N/A
Igaunija
no 47 LVL / DBL

GETLIIN

Viesu māja Tallinas tuvumā, Saku pilsētā, privātmāju rajonā. Istabas ar visām ērtībām. Skaists  dārzs. 1.5km attālumā ir peldvieta.
Viesi30   Guļamistabas15   Attālums no valsts galvaspilsētas11   Sezona1-12  
N/A
Igaunija

JUSSIN MAJA

Hostel Jussin Maja is situated in the county of Kasepää, along the seven kilometres long ”street village” on the shore of Lake Peipus. The house was built in the beginning of the 20th century, during the reign of Czar Nicholas II. The completely renovated building offers cosy and individual accommodation for those on vacation, as well as meeting facilities for smaller groups.

Viesi10   Guļamistabas5   Attālums no valsts galvaspilsētas176   Sezona1-12  
N/A
Igaunija
no 21 LVL / DBL

ARINA

Viesu māja atrodas 8 km no Kuressaare - Nasvas ciematā pie Nasvas upes. Viesiem istabas ar dažādām ērtībām. Laba pludmale ciematā. Dārzā vieta grilam un piknikam.
Pie jūras   Svinības   Viesi15 (3)   Guļamistabas5   Attālums no valsts galvaspilsētas200   Sezona1-12   Atlaide bērniem 50% Interneta pieslēgums
N/A
Igaunija
no 14 LVL / pers.

Tūrisma saimniecība Pihla

Ģimenes uzņēmums, kurā paši audzē iespējami daudz izejvielu, zvejo un medī. Brīnumjauka vieta, kur atpūsties ar ģimeni.. Viesiem divas vienkāršas mājiņas Hiumaa salā Kopu ciemā. Vienā - 3 istabas 8 personām, dušu un WC; otrā - 2 istabas 7 personām, dušu un WC. Ir papildus virtuve un ēdamzāle. Arī teltsvietas un sporta laukums.

Pie jūras   Viesi15   Guļamistabas5   Sezona1-12  
N/A
Igaunija

MÄNNIKU - VILJANDI

Viesu māja ar plašu dzīvojamo istabu, virtuvi un guļamistabām. Pie mājas nojume ar kamīnu un plīti, telts vietas. Atsevišķā ēkā zāle svinībām 30 – 40 personām un pirts.
Svinības   Viesi15 (5)   Guļamistabas7   Attālums no valsts galvaspilsētas170   Sezona1-12  
N/A
Igaunija

HARA

Priežu mežā 150 m no jūras brīvdienu māja ar kamīnistabu, virtuvi, pirti, halle ar biljarda galdu. Sporta laukums, plaša piknika vieta ar nojumi. Telšu vietas un ugunskura vieta.
Pie jūras   Viesi8 (2)   Guļamistabas3   Attālums no valsts galvaspilsētas69   Sezona1-12   Atlaide bērniem 50% Interneta pieslēgums Aizliegts ņemt līdzi mājdzīvniekus
N/A
Igaunija

RUMPO MAE FARM

Viesu māja Rumpo Mäe Farm atrodas Igaunijā, Vormsi salā, Rumpo ciematā. Viesu māja ir piemērota vieta ģimenes brīvdienām, pasākumu organizēšanai, kā arī atpūtas vieta jebkuram, kurš novērtē dabu un kultūru. Teritorijā atrodas trīs salmu jumtu mājas - Galvenā māja, Mazā māja, Pirts māja.

Pie jūras   Viesi29   Guļamistabas11   Attālums no valsts galvaspilsētas120   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes
N/A
Igaunija
no 35 LVL / DBL

JOE GUESTHOUSE

Viesu nams Rapla pilsētiņas centrā. Kafejnīcā iespējams pasūtīt maltīti.
Viesi23   Guļamistabas10   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes