Atpūta laukos

Viesu mājas Igaunijā

Pārskats Detaļas
N/A
Igaunija

VANATOA

Muhu salā, vēsturiskajā Koguvas ciemā 1910. gadā celtā saimniecība Vanatoa tagad atjaunota kā viesu māja. Istabas viesiem arī atsevišķā ēkā. Pirts un dušas kopējas visiem viesiem. Jauks vasaras dārzs. Semināra telpa.
Pie jūras   Semināri   Svinības   Viesi37 (5)   Guļamistabas13   Attālums no valsts galvaspilsētas166   Sezona5-9   Atlaide bērniem 50% Interneta pieslēgums Piedāvā naktsmītni Pieejams cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Iespējams pasūtīt maltītes
N/A
Igaunija

VIINAKOOK

Viesu māja uz Hiiumaa salas, Korgesāres pilsētiņā, bijušā muižas ēkā. Istabiņas vienkāršas. Sauna un krogs pagrabstāvā.

Viesi26   Guļamistabas13   Attālums no valsts galvaspilsētas178   Sezona6-8  
N/A
Igaunija
no 12 - 19 LVL / pers.

VÄLJA

Viesu nams Valja piedāvā dažādas nakšņošanas un atpūtas iespējas. No mājām līdz pludmalei aptuveni 5 km. Brīvdienu dzīvoklis ar divām guļamistabām katrā divguļamā gulta, viesistaba un virtuves stūrītis, duša, tualete. Brīvdienu māja atrodas galvenās ēkas pagalmā. Pirmajā stāvā četrvietīgi apartamenti ar tualeti un dušu.  Otrajā stāvā viena divvietīga istaba ar labierīcībām un viena trīsvietīga istaba ar labierīcībām. Iespēja ievietot bērnu gultiņu. Atsevišķa ieeja.

Pie jūras   Viesi24 (8)   Guļamistabas10 (2)   Attālums no valsts galvaspilsētas180   Sezona1-12   Interneta pieslēgums
N/A
Igaunija
no 14 LVL / pers.

Tūrisma saimniecība Pihla

Ģimenes uzņēmums, kurā paši audzē iespējami daudz izejvielu, zvejo un medī. Brīnumjauka vieta, kur atpūsties ar ģimeni.. Viesiem divas vienkāršas mājiņas Hiumaa salā Kopu ciemā. Vienā - 3 istabas 8 personām, dušu un WC; otrā - 2 istabas 7 personām, dušu un WC. Ir papildus virtuve un ēdamzāle. Arī teltsvietas un sporta laukums.

Pie jūras   Viesi15   Guļamistabas5   Sezona1-12  
N/A
Igaunija
no 40 LVL / DBL

PÄEVA VILLA

Viesu māja Haapsalu pilsētā, netālu no jūras. Viesu istabas divās atsevišķas mājās. Apkārt dārzs. Ir sauna ar kamīntelpu.

Viesi36   Guļamistabas18   Attālums no valsts galvaspilsētas100   Sezona1-12   Interneta pieslēgums
N/A
Igaunija

Atpūtas un semināru centrs Klaara-Manni

Viesu māja netālu no Sooma nacionālā parka un Pērnavas. Mājīgais atpūtas un semināru centrs Klaara-Manni ir ģimenes uzņēmums. Virtuvē tiek turēti godā tradicionālie ēdieni, daudz izejvielu audzē paši pēc bioloģiskām metodēm, ciemiņi var apskatīt arī garšaugu dārzu.

Viesi20 (14)   Guļamistabas10   Attālums no valsts galvaspilsētas130   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes
N/A
Igaunija
no 64 - 150 EUR / DBL

Kassari Puhkekeskus

"Kassari" atpūtas komplekss atrodas uz Kassari salas, kas savienota ar Hiumaa salu. Viesnīcā ir 9 2-vietīgas istabas un 5 apartamentu tipa istabas. Katrā istabā ir TV un mazs virtuves stūrītis ar leduskapi, mikroviļņu krāsni un virtuves pedurumiem. Katrai istabai ir terase.

Kompleksā ietilpst krodziņš "Grill Lest & Lammas", kas piedāvā ēdienu no vietējiem produktiem, sporta un atpūtas laukumi, kempings un pat alus darītava.

Viesi32 (20)   Guļamistabas15   Attālums no valsts galvaspilsētas150   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes Piedāvā naktsmītni
N/A
Igaunija
no 34 LVL / DBL

PALDISKI TUULE B&B

Paldiski pilsētiņā viesu māja ceļotājiem, kam patīk daba - Pakri dabas parkā, pussalā. Viesistaba ar kamīnu. Guļamistabas ar dušu un WC istabās. Māja piemērota arī maziem semināriem, ir interneta pieslēgums.
Semināri   Viesi16 (4)   Guļamistabas8   Attālums no valsts galvaspilsētas35   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes Interneta pieslēgums
N/A
Igaunija
no 28 LVL / DBL

LINNAMEHE

Viesu nams 15 km no Pērnavas. Telpas ballītēm, semināriem. Pirts pie dīķa. Sporta laukums, spēles. Apkārtnē: zirgu izjādes, braucieni ar kanoe laivām, foreļu makšķerēšana.

Semināri   Viesi40   Guļamistabas14 (10)   Attālums no valsts galvaspilsētas127   Sezona1-12   Interneta pieslēgums
N/A
Igaunija
no 21 LVL / DBL

ARINA

Viesu māja atrodas 8 km no Kuressaare - Nasvas ciematā pie Nasvas upes. Viesiem istabas ar dažādām ērtībām. Laba pludmale ciematā. Dārzā vieta grilam un piknikam.
Pie jūras   Svinības   Viesi15 (3)   Guļamistabas5   Attālums no valsts galvaspilsētas200   Sezona1-12   Atlaide bērniem 50% Interneta pieslēgums