Brīvdienu mājas Igaunijā

Pārskats Detaļas
N/A
Igaunija

LEPAMETSA

Trīs mājiņas un pirts viesiem Saremaa salā Nasvas pilsētiņā, 7km no Kuresāres. Katrā mājiņā 2 guļamistabas, viesistaba ar virtuves stūrīti, duša/WC. Jauks dārzs apkārt, saimnieces māja turpat.
Pie jūras   Makšķerēšana   Viesi20   Guļamistabas10   Sezona5-10   Interneta pieslēgums Iespējams pasūtīt maltītes
N/A
Igaunija

Vango Imedemaa

Vecā mežsarga vieta ir ieguvusi jaunu elpu. Gadu gaitā šeit tapušas klēts un pirts ēkas, muzeja istaba, nojume, t.s. četru vēju traktieris, grilēšanas namiņš, dīķa māja ar ziemas dārzu, brīvdabas skatuve u.c. Centrālā pasākumu ēka tika paplašināta no kādreizējās čiekuru kaltes, un tajā vienlaikus satilpst pussimt viesu. Naktsmītņu ēkās - lielajā klētī, mazajā klētī, jaunajā mājā un dīķa mājā visiem pieejamas visas ērtības. Iespēja baudīt pirts priekus gan dūmu pirtī, gan baļļā. Plašs pagalms piedāvā iespējas celt teltis.

Svinības   Skaisti skati   Viesi32 (18)   Guļamistabas16   Attālums no valsts galvaspilsētas160   Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni
N/A
Igaunija

VANALINNA

Moderns, labiekārtots brīvdienu dzīvokis Haapsalu vecpilsētā. Virtuve, balkons, TV. Apkārtnē vairākas izklaides, iepirkšanās un apskates vietas.

Pie jūras   Viesi2 (1)   Guļamistabas1   Attālums no valsts galvaspilsētas100   Sezona1-12   Aizliegts ņemt līdzi mājdzīvniekus
N/A
Igaunija
no 31 - 130 LVL / nakts

KAUKSI HOLIDAY HOUSE

Guļbaļķu māja ar kamīnistabu, pirti, lodžiju, virtuvi, ēdamistabu un labierīcībām 1,5 km no Peipusa ezera. Guļamistabas 2. stāvā. Pie mājas dīķis ar saliņu. Teritorijā ir arī vēl 1 maza mājiņa ar dzīvojamo istabu, virtuves stūri, dušu un WC.

Makšķerēšana   Slēpošana   Viesi14   Guļamistabas3   Attālums no valsts galvaspilsētas210   Sezona1-12   Atlaide bērniem 50%
N/A
Igaunija

PUULAIU MATKAMAJAD

Viesu māja atrodas uz Hiiumaa salas, līču ielokā. Viesiem pieejams 6 ēkas - galvenā, Markus 1 & 2, piestātnes māja, zaļā un zilā māja, kurās iespējams nakšņot no 44 - 66 cilvēkiem.

Viesi44 (22)   Guļamistabas20   Attālums no valsts galvaspilsētas150   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes Piedāvā naktsmītni
N/A
Igaunija
no 54 - 180 LVL / nakts

ROOSTA HOLIDAY VILLAGE

Roosta brīvdienu ciemats piedāvā izvēlēties naktsmītni kādā no 32 brīvdienu ciemata mājiņām. Pieejamas mājiņas ar vienu, divām vai trīs guļamistabām. Visās mājiņās ir viesistaba, virtuve, WC, duša un balkons. Mājiņas pieejamas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Viesi64 (40)   Guļamistabas32   Attālums no valsts galvaspilsētas40   Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni Interneta pieslēgums Iespējams pasūtīt maltītes Pieejams cilvēkiem ar īpašām vajadzībām
N/A
Igaunija

MÄNNI

Brīvdienu māja Haapsalu pilsētas nomalē, klusā vietā. Virtuve, balkons, TV, grils viesu rīcībā. Skaists dārzs. Dārzā karstā vanna un sauna. Autostāvvieta pagalmā.

Viesi10 (3)   Guļamistabas4   Attālums no valsts galvaspilsētas100   Sezona1-12   Aizliegts ņemt līdzi mājdzīvniekus
N/A
Igaunija
no 43 - 56 LVL / DBL

OJAKO

Brīvdienu māja ar skatu uz jūru - laba atpūta pie mierīgas un tīras dabas. Galvenajā mājā ir semināru zāle 45 personām, papildus omulīga kamīna telpa un pirts māja ar kamīnu. Sportošanai pludmales volejbola laukums, velosipēdu noma, airu laivas, šūpoles.
Svinības   Semināri   Pie jūras   Viesi30 (10)   Guļamistabas10   Attālums no valsts galvaspilsētas150   Sezona1-12  
N/A
Igaunija
no 114 - 145 LVL / nakts

ANNEMÄE

Brīvdienu māja Ahja upes krastā. Saimnieks iznomā kanoe laivas vienas vai vairāku dienu nobraucieniem. Netālu esošā Võhandu ir seno igauņu svētā upe, kuras krastos Uku alā dzīvojuši dievi. Tagad upes senlejā ar krāšņām sarkanā smilšakmens klintīm dabas liegums.
Makšķerēšana   Slēpošana   Viesi8 (2)   Guļamistabas2   Attālums no valsts galvaspilsētas230   Sezona1-12  
N/A
Igaunija

MOISAKOHA

Labi aprīkota brīvdienu mājiņa Orjaki ciematā uz Kasari salas, kura atrodas blakus Hiiuma salai. Grils, pirts, kūpinātas zivis, laivu un velosipēdu noma.
Pie jūras   Viesi7 (2)   Guļamistabas3   Attālums no valsts galvaspilsētas130   Sezona1-12   Interneta pieslēgums