Atpūta laukos

Brīvdienu mājas Igaunijā

Pārskats Detaļas
N/A
Igaunija

Vango Imedemaa

Vecā mežsarga vieta ir ieguvusi jaunu elpu. Gadu gaitā šeit tapušas klēts un pirts ēkas, muzeja istaba, nojume, t.s. četru vēju traktieris, grilēšanas namiņš, dīķa māja ar ziemas dārzu, brīvdabas skatuve u.c. Centrālā pasākumu ēka tika paplašināta no kādreizējās čiekuru kaltes, un tajā vienlaikus satilpst pussimt viesu. Naktsmītņu ēkās - lielajā klētī, mazajā klētī, jaunajā mājā un dīķa mājā visiem pieejamas visas ērtības. Iespēja baudīt pirts priekus gan dūmu pirtī, gan baļļā. Plašs pagalms piedāvā iespējas celt teltis.

Svinības   Skaisti skati   Viesi32 (18)   Guļamistabas16   Attālums no valsts galvaspilsētas160   Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni
N/A
Igaunija

KURESSAARE FAMILY & GARDEN APARTMENTS

"Kuressaare Family and Garden" apartmenti atrodas Kuresāres pilsētas centrā. Vienā mājā atrodas 2 apartamenti ar kopīgu terasi un pagalmu. Divstāvu apartaments (50m2, piemērots 5 personām un 1 zīdainim 0-3 g.v.) ar dzīvojamo istabu, kurā ir izeja uz terasi un pagalmu, divām guļamistabām, virtuvīti, vannas istabu un noderīgām lietām ģimenēm ar bērniem. Bērnu gultiņu iespējams novietot 2. stāva guļamistabā. Apartaments ar vienu guļamistabu, viesistabu ar izeju uz terasi un pagalu, virtuvīti, vannas istabu un noderīgām lietām ģimenēm ar bērniem. Viesistabā ir nelieli bēniņi (160×150 cm), kas piemēroti gulēšanai 1 vai 2 bērniem. Bērnu gultiņu iespējams novietot guļamistabā. Šis aparataments ir 35m2 plašs, piemērots 2 pieaugušajiem, 2 bērniem 5-12 g.v. un 1 zīdainim 0-3 g.v.

Pagalmā ir dārza mēbeles (ēdamgalds ar krēsliem un sauļošanās krēsli), grils un smilšu kaste.

Viesi7 (3)   Guļamistabas5   Attālums no valsts galvaspilsētas217   Sezona1-12   Interneta pieslēgums
N/A
Igaunija

LEPAMETSA

Trīs mājiņas un pirts viesiem Saremaa salā Nasvas pilsētiņā, 7km no Kuresāres. Katrā mājiņā 2 guļamistabas, viesistaba ar virtuves stūrīti, duša/WC. Jauks dārzs apkārt, saimnieces māja turpat.
Pie jūras   Makšķerēšana   Viesi20   Guļamistabas10   Sezona5-10   Interneta pieslēgums Iespējams pasūtīt maltītes
N/A
Igaunija
no 33 - 75 LVL / nakts

JASSI PUHKEMAJAD

Divas brīvdienu mājas Saremā salā Mandjalas ciemā, 10km no Kuresares, vasarnīcu rajonā, neliels dārziņš apkārt. Laba pludmale tuvumā. Katrā mājiņā arī virtuvīte un labierīcības, elektriskā apsilde.

Pie jūras   Viesi14   Guļamistabas5   Sezona1-12  
N/A
Igaunija
no 54 - 180 LVL / nakts

ROOSTA HOLIDAY VILLAGE

Roosta brīvdienu ciemats piedāvā izvēlēties naktsmītni kādā no 32 brīvdienu ciemata mājiņām. Pieejamas mājiņas ar vienu, divām vai trīs guļamistabām. Visās mājiņās ir viesistaba, virtuve, WC, duša un balkons. Mājiņas pieejamas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Viesi64 (40)   Guļamistabas32   Attālums no valsts galvaspilsētas40   Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni Interneta pieslēgums Iespējams pasūtīt maltītes Pieejams cilvēkiem ar īpašām vajadzībām
N/A
Igaunija
no 31 - 130 LVL / nakts

KAUKSI HOLIDAY HOUSE

Guļbaļķu māja ar kamīnistabu, pirti, lodžiju, virtuvi, ēdamistabu un labierīcībām 1,5 km no Peipusa ezera. Guļamistabas 2. stāvā. Pie mājas dīķis ar saliņu. Teritorijā ir arī vēl 1 maza mājiņa ar dzīvojamo istabu, virtuves stūri, dušu un WC.

Makšķerēšana   Slēpošana   Viesi14   Guļamistabas3   Attālums no valsts galvaspilsētas210   Sezona1-12   Atlaide bērniem 50%
N/A
Igaunija
no 165 LVL / nakts 23 LVL / DBL

MÄNNI TALU

Brīvdienu māja 5km no Polva. Apkārt priedes, dārzs, blakus dīķis. Mājīgas istabas mansardā. Dūmu pirts.
Viesi14   Guļamistabas6   Attālums no valsts galvaspilsētas230   Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni Interneta pieslēgums Iespējams pasūtīt maltītes
N/A
Igaunija

MOISAKOHA

Labi aprīkota brīvdienu mājiņa Orjaki ciematā uz Kasari salas, kura atrodas blakus Hiiuma salai. Grils, pirts, kūpinātas zivis, laivu un velosipēdu noma.
Pie jūras   Viesi7 (2)   Guļamistabas3   Attālums no valsts galvaspilsētas130   Sezona1-12   Interneta pieslēgums
N/A
Igaunija

VANALINNA

Moderns, labiekārtots brīvdienu dzīvokis Haapsalu vecpilsētā. Virtuve, balkons, TV. Apkārtnē vairākas izklaides, iepirkšanās un apskates vietas.

Pie jūras   Viesi2 (1)   Guļamistabas1   Attālums no valsts galvaspilsētas100   Sezona1-12   Aizliegts ņemt līdzi mājdzīvniekus
N/A
Igaunija
no 114 - 145 LVL / nakts

ANNEMÄE

Brīvdienu māja Ahja upes krastā. Saimnieks iznomā kanoe laivas vienas vai vairāku dienu nobraucieniem. Netālu esošā Võhandu ir seno igauņu svētā upe, kuras krastos Uku alā dzīvojuši dievi. Tagad upes senlejā ar krāšņām sarkanā smilšakmens klintīm dabas liegums.
Makšķerēšana   Slēpošana   Viesi8 (2)   Guļamistabas2   Attālums no valsts galvaspilsētas230   Sezona1-12