No 706
Hotel Campingplatz
Hotel Lettland, Kurzeme, Ventspils novads

SPA HOTEL USMA

Spezialisierung

Typ Beschreibung Menge Info Entfernung
Wellness Sauna-Rituale
Sauna-Rituale

Lauku pirts rituāli ar pirtnieku. Īsais lauku pirts rituāls (1,5-2 h): viegla pēršanās ar bērza vai jauktu koku zaru slotiņām, zāļu tēja, citronūdens un uzkodas. 

Klasiskais lauku pirts rituāls (3h): pēršanās ar bērza un jauktu zaru slotiņām, ķermeņa skrubis pēc izvēles - cukura, aromātiskais, medus maska un viegla ķermeņa masāža, zāļu tēja, citronūdens un uzkodas.

Wellness Spa-Dienstleistungen
Spa-Dienstleistungen

SPA piedāvājumus skatīt šeit.

Skifahren
Skifahren
Angeln
Angeln
Licencēta makšķerēšana
Usmas ezerā
Feiern
Feiern
Seminare
Seminare

Zertifikat

Logo Name des Zertifikats Beschreibung
Professional
LC Mitglied
Umweltschutz
Das Grüne Zertifikat
17.06.2006... -01.12.2025

Viesnīcā uzstādīti trīskārši pakešu logi, kas palīdzēs ietaupīt siltumenerģiju. Saimnieki aktīvi sadarbojas ar vietējiem ražotājiem, kuru labumus var baudīt viesnīcas restorānā.

Mājiņās ir nomainīti energoefektīvi ledusskapji, interesenti var doties velobraucienā apkārt Usmas ezeram. Aktīvi piedalās biedrībā, kas rūpējās par ezera zivju resursu aizsardzību un atjaunošanu. Cīnās par zivjuērgļa ligzdas saglabāšanu.

Šobrīd notiek saules paneļu parka izveide, uzstādīta moderna e – uzlādes stacija e - automobiļiem.

Umweltschutz
EU-Blume

Gehört einer Marke

Logo Marke Beschreibung
Flavours of Livonia - Catering

Fische des Usma-Sees (Aal, Zährte und Zander), in den umliegenden Wäldern erjagter Hirsch. Es besteht die Möglichkeit, geräucherte Aale und Brachsen zu kaufen und an der Verkostung von Fischen aus dem Usma-See teilzunehmen. Spezialitäten: gebratener Usma-Aal, Usma-Aalsuppe, Hirschfleischstücke mit Preiselbeersoße.