No 20633
Ländliche Leckereien Gaststätte
Ländliche Leckereien Lettland, Vidzeme, Skrīveru novads

Café "Skriveru majas saldejums"

Spezialisierung

Typ Beschreibung
Gerichte
Gerichte

Programme:

  • introduction to the family enterprise, an insight into the history and types of ice-cream;
  • ice-cream making demonstration;
  • ice-cream tasting: small portions of unusual ice-creams, for example, beer, potato, coal, sorbet, zephyr ice-creams;
  • a chance to enjoy traditional freshly made ice-cream.
Für Kinder und Jugendliche
Für Kinder und Jugendliche

Ekskursija saldējuma pasaulē - degustācija, stāsts, saldējuma gatavošana, sirdsprieks.

Grupām no 10 līdz 35 personām, ekskursijas ilgums 1 – 1,5 h.

Meistarklase notiek pašu saldējuma pavāru pavadībā, kas ļauj izzināt visu par saldējuma gatavošanu!
Iepazīstināsim ar saldējuma vēsturi un karalisko izcelsmi, tā pirmatnējiem veidiem un cilvēka brīvo fantāziju lidojumu, kas radījis neskaitāmas variācijas, kas ir īsts plombīrs un molekulārā virtuve. Paši uz savas ādas arī pagaršosiet, ko nozīmē "modernā" virtuve"!
Stāstījumu noslēgsim ar neparastu meistarklasi - nodemonstrēsim, kā jums pašiem pagatavot saldējumu mājās, kuras laikā uzzināsiet, kāda nozīme saldajam krējumam, olu dzeltenumiem, maģiskajai vaniļai un cukuram. To visu nogaršosim, sasaldēsim un tad atkal nogaršosim savu meistarstiķi!
Tālāk sekos galvenais ekskursijas notikums - saldējuma baudīšana:
Kopīgai degustācijai:

  • Saldējums, par kuru runā visvairāk un ir teicams apetītes rosinātājs – veldzējošs alus saldējums ar stipras kafijas pārlējumu (bez grādiem);
  • Mūsdienu Latvijas garša un īsts modernās virtuves piemērs – kartupeļu "Laura" saldējums ar karstu tomātu mērci un sīpolu saullēktu;
  • Atspirdzinošs saldēdiens, sagurušiem ceļotājiem, kurš izpelnījies pat bikini saldējuma titulu – dievišķs paniņu saldējums.

Un katram baudītājam individuāli - Deserta trio – trīs pārsteiguma saldējumi – sezonas aktualitāte, mūsu oriģināldarbs un klasika sapņainā mūzikas pavadījumā. 

Zertifikat

Logo Name des Zertifikats Beschreibung
Kultur und Geschichte
Lettisches Erbe
01.04.2014

This is a family company that was established in 2006 and produces homemade ice cream from fruits and berries grown locally.  There are classical plombir, cream and yoghurt ice creams and sorbets, as well as modern kitchen “miracles” such as ice cream made of sprats, blue cheese, horseradish and potatoes with tomato sauce.  80 different types of ice cream have been produced.  This is the only place in Latvia which offers five dishes with ice cream as a side dish.

 

For Latvian food crafts