Отдых на селе
Interreg V-A — Estonia–Latvia

Meistarklase „Zivs“ Restorānu Servisa skolas mācību virtuvē

02.11.2018

Nākošajā dienā pēc brauciena pa Kurzemi igauņu uzņēmējiem pievienojās 18 „Livonijas garšas“ dalībnieki no Latvijas – gan ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, gan pārtikas ražotāji. Dienu iesākām ar Rīgas Centrāltirgus apmeklējumu, lai kopīgi iegādātos dažādas svaigas zivis, zivs izstrādājumus, kūpinājumus, kā arī marinējumus un sierus ēdienu gatavošanai un tūlītējai degustācijai vēl pirms meistarklases. Ekskursiju vadīja restorāna „Ferma“ šefpavārs Māris Astičs, kas dalījās pieredzē par to, kā veiksmīgi izdarīt izvēli produktu iegādē un kam pievērst uzmanību, izvēloties tieši zivis. 


Turpinājumā trīs stundu garajā meistarklasē kopā ar “Fermas” pavāriem ar Māri Astiču priekšgalā nopirktās zivis tika integrētas ēdienkartē un no tām pagatavoti dažādi ēdieni. Gatavošanas meistarklase norisinājās Restorānu Servisa skolas mācību virtuvē Rīgā, Valkas ielā 1A. 
Noslēgumā dalībniekiem tika dota iespēja pavāra lomu nomainīt uz restorāna “Ferma” apmeklētāja lomu, jo restorānā visiem tika servētas 5 kārtu  pusdienas, kuras baudījām kopā omlīgā gaisotnē.

>>>Valda Ošiņa bildes no pasākuma

 

Projekts “Livonijas kulinārais ceļš” īstenots “Interreg Estonia-Latvia” programmas ietvaros no Eiropas Reģionālā attīstības fonda.

Šī publikācija atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

 


Смотреть другие новости

This site reflects the views of the author. The managing authority of the programme is not liable for how this information may be used.