Нo 925
Замок, дворец, поместье
Замок, дворец, поместье Латвия, Kurzeme, Jaunpils novads

Яунпилсский замок

Специализация

Тип Описание Количество Расстояние
Для детей и молодежи
Для детей и молодежи

Uzņem bērnu, skolēnu grupas no 10-50 personām. Piedāvā dažādas ekskursiju programmas:

  • “Mazie mūciņi” (vec. grupa bērnudārzs līdz 5.klase (ieskaitot)) - Katrs skolēns kļūs par pilntiesīgu viduslaiku skolas skolēnu un ietērpsies mazā mūciņa tērpā. Arī skolotāji un vecāki varēs iejuties viduslaiku tēlos. Mazie skolēni Mūka un kalpones vadībā apgūs pils celtniecības noslēpumus, arhitektūras detaļu simboliku, galma manieres, sirdsdāmu tikumus, bruņinieku ieroču valdīšanas māku. Zinību izlūkgājieni risināsies pils pagalmā, tornī un Vīna pagrabā. Noslēgumā par godu pils viesiem šaus senais lielgabals!
  •  “Ielūdz pils atslēgu glabātāja” (vec. grupa sākot no 6. klases, pieaugušie) - Pils Atslēgu glabātāja savā ceļojumā iepazīstina ar bruņinieku pils vēsturi, iekšējās kārtības ruļļiem, baronu un citu galminieku dievišķajiem un ellišķajiem darbiem, kā arī viduslaiku audzināšanas metodēm. Katram ir iespēja aplūkot, paņemt rokās viduslaiku ieročus un izdzīt grēkus Vīna pagrabā. Noslēgumā ceļotājiem par godu ir Lielgabala šāviens!
  • “Ziemassvētku ceļojums ar pils Rūķenīti” (sezonāli; vec. grupa bērnudārzs līdz 5.klase (ieskaitot)) - Atraktīva ceļojuma laikā kopā ar jautro Rūķenīti mazie rūķīši apciemos rūķa Troksnīša, Stiprinieka, Dziesmīša un Sapņu rūķa valstību. Savukārt, viesojoties pie rūķa Gardumiņa, mazie rūķīši paši ceps piparkūkas, kuras vēlāk varēs baudīt kopā ar siltu zāļu tēju kādā no pils zālēm vai pagalmā pie ugunskura. Par godu viesiem un svētkiem šaus senais pils lielgabals!

Papildus ekskursiju programmām piedāvā – tērpu nomu, viduslaiku spēles, pusdienas un viduslaiku mielastus. 

Programmu garums no 1 stundas līdz 1 stunda 20 minūtes.

Семинары
Семинары
Вечеринки и праздники
Вечеринки и праздники
Dažādas svinību telpas. Svinības līdz 250 pers.
250 перс.

Сертификаты

Логотип имя сертификата Описание
Профессиональный
Член ассоциации LC
30.11.2012

Принадлежит бренду

Логотип Бренд Описание
Flavours of Livonia - Кейтеринг

В ежедневном меню трактира средневековые блюда чередуются с блюдами традиционной латышской кухни. Средневековые яства, которые нужно есть руками или деревянными ложками.