Urlaub auf dem Land

Baltijas jūras piekrastes tūrisma konference - 27.-28. aprīlis

08.03.2017

Baltijas jūras piekraste ir mūsu lielākā dabas vērtība. Piekrastē ir bagāts dabas un kultūras mantojumu. Pēc tā atpazīst mūsu Baltijas valstis, tas ir iemesls tūristu galamērķa izvēlei, tā ir skaista dzīves, darba un atpūtas vieta arī  mums pašiem. Kā izmantot piekrastes vērtības tūrisma attīstībai, nezaudējot? Kā panākt dažādu interešu kompromisu starp iedzīvotājiem, uzņēmējiem un tūristiem?

2017. gada 27. - 28. aprīlī aicinām lauku tūrisma uzņēmējus uz starptautisku konferenci - "Baltijas jūras piekrastes tūrisma konferenci", lai diskutētu par Baltijas jūras piekrastes attīstību un radītu jaunus un demokrātiskus tūrisma attīstības priekšlikumus.  Īpaši aicinati uzņēmēji, kas darbojas jūras piekrastē vai tās tuvumā.

Konferences lektoru vidū būs gan Latvijas, gan Zviedrijas, Dānijas un Igaunijas tūrisma nozares profesionāļi. 

 

 

 


Dalība bez maksas.
Dalība tiek apstiprināta pēc pieteikuma saņemšanas elektroniski. Vietu skaits ierobežots, priekšroka tiek dota piekrastes pārstāvjiem.


Pieteikšanās: “Lauku ceļotājs”: veronika@celotajs.lv, tel. 67617600
Pieteikšanās līdz 10.04.2017. 

Sīkāka informācija šeit.

 

Konferenci atbalsta un līdzfinansē: : Est-Lat programma, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra,   Jūrmalas pilsētas dome, Carnikavas novada dome, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības  ministrija, Latvijas pašvaldību savienība.

   
                       

 


Siehe andere Nachrichten