Darbinieki

 

Strādājam kopš 1993. gada, mūsu birojs atrodas Rīgā. Ja Jums nepieciešams padoms, plānojot brīvdienas Latvijas, Lietuvas vai Igaunijas laukos, droši zvaniet, rakstiet vai nāciet uz mūsu biroju. Mūsu darbinieki pazīst naktsmītņu saimniekus un precīzi pārzina to piedāvājumu un palīdzēs atrast Jums vietu atpūtai.

Jūsu ērtībām piedāvājam:

  • naktsmītņu rezervēšanu
  • lauku labumu saimniecību apskati
  • maršrutus ceļotājiem ar savu auto, velisopēdiem, laivām, dabas vērošanas ceļojumus
  • ceļojuma maršruta sastādīšanu un pakalpojumu rezervēšanu individuāliem ceļotājiem
  • maršrutus un ceļojuma pakalpojumus nelielām grupām - kartes, ceļvežus, dāvanu kartes
  • prāmju, auto, velo u.c transporta rezervācijas

 

Asnāte Ziemele

Asociācijas prezidente

asnate@celotajs.lv

Juris Smaļinskis

Vides speciālists

juris@celotajs.lv

Anna Palelione

Ceļojumu konsultante

anna@celotajs.lv

 

     

Ieva Mežzīle

Ceļojumu konsultante

ieva@celotajs.lv

Katrīna Seržante

Ceļojumu konsultante

katrina@celotajs.lv

 

Kristīne Pētersone

Grāmatvede

kristine@celotajs.lv

 

     

Dace Garsele-Bērziņa

Grāmatvedes asistente

dace@celotajs.lv

Linda Deičmane 

Projektu administratīvā darbiniece

lindad@celotajs.lv

Antra Damberga

Lauku tūrisma eksperte

antra@celotajs.lv

 

     

 

 

 

Ģirts Ziemelis

Sistēmas analītiķis 

girts@celotajs.lv