Atpūta laukos
Interreg V-A Latvia – Lithuania

Aicinām piedalīties augļu koku viedošanas meistarklasēs

16.07.2018

Šī gada 1. un 7. augustā sadarbībā ar Dārzkopības institūtu aicinām uz augļu koku veidošanas meistarklasēm Raiņa mājā Berķenelē un z/s Vilki. Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar teritoriju, kā arī Dārzkopības institūta vadošais pētnieks E.Rubauskis pastāstīs par augļu koku veidošanas principiem un sniegs praktiskus padomus dārzā par veco augļu koku veidošanu.


Meistarklašu kontaktpersona: Solvita Zeipiņa, Dārzkopības institūta pētniece, solvita.zeipina@llu.lv.

 

Meistarklases notiek projekta „Tradicionālo  augļu, dārzeņu un dekoratīvo šķirņu atjaunošana. Vēsturisko dārzu tūrisms. ” ietvaros, ko finansē Eiropas Savienības Interreg Latvijas - Lietuvas programma 2014.–2020. gadam un to atbalsta Zemkopības ministrija.Šī publikācija sagatavota ar Eiropas Savienības atbalstu. Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Latvijas Lauku Tūrisma Asociācija "Lauku ceļotājs" un tā nekādos apstākļos nav uzskatāma par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.


Skatīt citas ziņas ...

Interreg V-A Latvia – Lithuania
Šī publikācija sagatavota ar Eiropas Savienības atbalstu. Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Latvijas Lauku Tūrisma Asociācija "Lauku ceļotājs" un tā nekādos apstākļos nav uzskatāma par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.