Atpūta laukos
Nr 836
Viesu māja Brīvdienu māja
Viesu māja Latvija, Vidzeme, Smiltenes novads

TRĪSSALIŅAS

Brīvdienu māja
Brīvdienu māja

Divstāvu guļbūves māja uz saliņas. Pirmā stāva kamīnzāle līdz 40 pers., virtuvīte, pirtiņa ar āra terasi un izeju uz dīķi, WC, duša. Otrajā stāvā divas istabiņas ar divvietīgām gultām (10 pers.) un 5 papildvietām. Uz saliņas vēl arī divas lapenes, viena no tām ar kamīnu, ugunskura vieta, grils. 

Atpūtas kompleksā vēl pieejamas mazākas mājiņas uz saliņām, Taverna vasaras pasākumiem līdz 100 pers., kā arī citas atpūtas iespējas.

Specializācija

Tips Apraksts
Svinības
Svinības

kamīnzāle - 35 pers., Taverna - 80 līdz 100 pers.

Aktīvā atpūta
Aktīvā atpūta

sporta laukumi - futbols, strītbols, pludmales volejbols. Laivu, katamarānu noma. 

Bērniem un jauniešiem
Bērniem un jauniešiem

Pirmo trīs klašu skolēniem un pirmsskolas vecuma bērniem piedāvā ar kartes palīdzību doties dabas takā „Meža draugu birztaliņa”, kur apmēram 400 m garajā takā atradīsiet zvēru koka skulptūriņas, un kartē būs jāsameklē vairāki kontrolpunkti, kuri pašiem kartē jāatzīmē ar zīmodziņu. 
Takā atrodas arī liela lapene ar dažādām spēlēm - Lašu cope, Takas cirks, Precīzais deguņradzis, galda futbols. Kad taka izieta, dodamies Trīssaliņas no skatu torņa apskatīt. Bet, kamēr cepās desiņas un vārās garda tēja, kam vēl palicis spēka, iztrakoties varēs rotaļu laukumā, lielajās šūpolēs vai pat sporta laukumos.  
Papildus iespējams izbraukst ar „Zebrēnu” vai katamarānu.

Makšķerēšana
Makšķerēšana

karpas, līdakas, līņi, zivju žāvēšana

Sertifikāti

Logo Sertifikāta nosaukums Apraksts
Profesionālā
LC biedrs
04.10.2012