Aurum Energy SPA

Meža vidū, klusumā atrodas „Mākoņmalas”. Maģiska vieta , kur var baudīt SPA procedūras un pirts rituālus, iegūt zināšanas maģiskās un netradicinālās praksēs, kā arī pabūt vienatnē ar dabu, uzlabot veselību, izbaudīt „īso atvaļinājumu steidzīgajiem un aizņemtajiem”. „Mākoņmalās”saņemsiet restartu gan miesai, gan dvēselei.

Pēc procedūrām ir iespēja izbaudīt dziļo naktsmiegu mūsu mājās un izgaršot agrās brokastis uz terases, vērojot meža dzīvnieku rīta rituālus un dabas skaistumu. Rītu izbaudīt var dodoties nūjot vai parastā rīta pastaigā pa mežu, lai satiktu stirnas un citus meža iemītniekus. 
 

Masāžas:

Dažādu masāžu veidi: klasiskā, Lomi lomi, bambusa, limfodrenāža+ anticelulīta, karsto-auksto akmeņu masāža, sejas klasiskā un skulpturējošā masāža, u.c. Masāžas notiek SPA mājā īpaši tām paredzētā telpā uz profesionālā masāžas galda.

Masāžu izmaksas viena stunda sākot no 35.00 EUR (atkarībā no masāžas veida un ilguma).

 

Pirts pēriens un pirts rutuāli:
Pēriens vienai personai 2 stundas (pēršana ar dažādām slotiņām, tēja, uzkodas) – 70.00 EUR
Pirts rituāls vienai personai 3 stundas (pēriens ar dažādām slotiņām, pīlings, tējas, sulas, uzkodas) - 100.00 EUR
Pirts rituāls vienai personai 3 stundas (pēriens, pīlings, tējas, sulas, uzkodas, + siltais kubls - mākoņainu, gaišu, zvaigžņotu debess aplūkošana no siltā kubula) - 125.00 EUR
Pilnais pirts rituāls vienai personai (pēriens, pīlings, tējas, sulas, uzkodas, mākoņainu, gaišu, zvaigžņotu debess aplūkošana no siltā kubula) ar papildus vienas stundas masāžu - 150.00 EUR

 

Nakts pēriens:
Romantiskiem mirkļiem, kā arī steidzīgajiem un aizņemtajiem tiek piedāvāts nakts pēriens( no pl. 20.00-23.00), labsajūtu tverot caur pirts logu un baudot zvaigžņu un mēness spēli dīķa ūdens virsmā. Papildus atelpas brīdi varēsiet izbaudīt siltajā kubulā dzerot tēju vai svaigas bērzu sulas( arī ziemā)  un klausīties klusumā.
Cena sākot no 120.00 EUR no personas. Draugu kopābūšanas prieks (ne vairāk kā 4 cilvēki) izmaksās 100.00 EUR no cilvēka.

 

Siltā kubla prieki:
Labsajūta ar malku kurināmā kublā pie SPA mājas terases, kurā vajadzīgajā temperatūrā tiek uzturēts silts ūdens, kuram var tikt pievienots jūras sāls vai īpašas pļavu zāles.

 

Īsais atvaļinājums:
Īsā atvaļinājuma programmā ir iekļautas SPA procedūras, pirts, naktsmājas, ēdināšana.Par atvaļinājuma programmu ar klientu vienojamies individuāli.
Izmaksas vienam mūsu viesim trīs dienas un divas naktis 336.00 EUR.

 

Citāda atpūta:
Ja esat ar pirti uz ‘Jūs” ir iespējams baudīt silto kubulu un masāžu kā arī pēc Jūsu vēlmes iespējami visdažādākie varianti un kombinācijas pirts prieku baudīšanai un atpūtai, par cenu vienojoties individuāli.

 

Pēc pirts rituāla iespējamas arī naktsmājas  - 20.00 EUR no personas

Nakts mājas ar brokastīm -30,00 EUR  no personas