Aurum Energy SPA

Meža vidū, klusumā atrodas „Mākoņmalas”. Maģiska vieta , kur var baudīt SPA procedūras un pirts rituālus, iegūt zināšanas maģiskās un netradicinālās praksēs, kā arī pabūt vienatnē ar dabu, uzlabot veselību, izbaudīt „īso atvaļinājumu steidzīgajiem un aizņemtajiem”. „Mākoņmalās”saņemsiet restartu gan miesai, gan dvēselei.

Pēc procedūrām ir iespēja izbaudīt dziļo naktsmiegu mūsu mājās un izgaršot agrās brokastis uz terases, vērojot meža dzīvnieku rīta rituālus un dabas skaistumu. Rītu izbaudīt var dodoties nūjot vai parastā rīta pastaigā pa mežu, lai satiktu stirnas un citus meža iemītniekus. 
 

Masāžas:

Dažādu masāžu veidi: klasiskā, Lomi lomi, bambusa, limfodrenāža+ anticelulīta, karsto-auksto akmeņu masāža, sejas klasiskā un skulpturējošā masāža, u.c. Masāžas notiek SPA mājā īpaši tām paredzētā telpā uz profesionālā masāžas galda.
Masāžu izmaksas viena stunda sākot no 35.00 EUR (atkarībā no masāžas veida un ilguma).

 

Pirts pēriens un pirts rutuāli:

Pēriens vienai personai 2 stundas (pēršana ar dažādām slotiņām, tēja, ūdens ) – 70.00 EUR

Pēriens vienai personai 2 stundas (pēršana ar dažādām slotiņām, tēja, ūdens, sula, uzkodas) – 80.00 EUR

Pirts rituāls vienai personai 3 stundas (pēriens ar dažādām slotiņām, pīlings, tējas, sulas, uzkodas, vieglas pusdienas) - 100.00 EUR

Pirts rituāls vienai personai 3 stundas + siltais kubls (pēriens, pīlings, tējas, sulas, uzkodas, siltais kubls - mākoņainu, gaišu, zvaigžņotu debess aplūkošana no siltā kubula) - 130.00 EUR

Pilnais pirts rituāls vienai personai (pēriens, pīlings, tējas, sulas, uzkodas, vieglas pusdienas, mākoņainu, gaišu, zvaigžņotu debess aplūkošana no siltā kubula) ar papildus vienas stundas masāžu - 150.00 EUR

 

Nakts pēriens:

Romantiskiem mirkļiem, kā arī steidzīgajiem un aizņemtajiem tiek piedāvāts nakts pēriens (no pl. 20.00-23.00), labsajūtu tverot caur pirts logu un baudot zvaigžņu un mēness spēli dīķa ūdens virsmā. Papildus atelpas brīdi varēsiet izbaudīt siltajā kubulā dzerot tēju vai bērzu sulas (arī ziemā) un klausīties klusumā.
Cena sākot no 120.00 EUR no personas. Draugu kopābūšanas prieks (ne vairāk kā 4 cilvēki) izmaksās 100.00 EUR no cilvēka.

 

Siltā kubla prieki:
Ja esat ar pirti uz "Jūs", ir iespējams baudīt silto kubulu un masāžu, kā arī pēc Jūsu vēlmes iespējami visdažādākie varianti un kombinācijas pirts prieku baudīšanai un atpūtai, par cenu vienojoties individuāli. Labsajūta ar malku kurināmā kublā pie SPA mājas terases, kurā vajadzīgajā temperatūrā tiek uzturēts silts ūdens, kuram var tikt pievienots jūras sāls vai īpašas pļavu zāles.

 

Pēc pirts rituāla iespējamas arī naktsmājas - 20.00 EUR no personas, kā arī sātīgas brokastis - 20,00 EUR no personas. Izbraukšana no naktsmītnes līdz pl. 10.00.

Par papildus samaksu ir pieejami procedūrai nepieciešami dvieļi (lielie pirts dvieļi 2 gab.) - 3.00 EUR, čības (vienreizējās čības) - 1.00 EUR , halāts - 2.00 EUR.

Par atsevišķu samaksu pieejami transporta pakalpojumi (Rīga un Rīgas rajons 100 km attālumā).
 

Īsais atvaļinājums:

Izmaksas vienam mūsu viesim trīs dienas un divas naktis sākot no  350.00 EUR.
Vienam mūsu viesim trīs dienas un divas naktis + transports līdz Rīgai  un atpakaļ sākot no 450.00 EUR

Izbraukšana no naktsmītnes līdz pl. 10.00.